Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia Brzezinska - ocena Piękna potężna budowla symbol Gdanska
~Sylwia Brzezinska
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 marca 2024

Edward - opinia wątek zamknięty Cieszy mnie to , że prace remontowe i renowacyjne w Bazylice przebiegają na...
~Edward
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

Bazylika Mariacka wątek zamknięty Po Krakowie widzę jak potrzebny jest remont ! Wszędzie w Kościołach o takim...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2018

Unikalna, wyjątkowa na świecie wątek zamknięty Wyjątkowa w rozmiarze i treści. Będą w Gdańsku nawet na chwilę nie można...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Zaskoczony wątek zamknięty Jetem zaskoczony faktem, że za wejście do Domu Bożego trzeba płacić. Spotykam...
~PS
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Obecność obowiązkowa wątek zamknięty Wyjątkowy obiekt - Bazylika, Katedra, żywy kościół z roku 1342, wiele...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Opłaty za wejście do domu Bożego. wątek zamknięty Przeraża mnie fakt abym musiał płacić za wejście do domu Bożego. Nie w taki...
~andygda
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2013

Ciekawy zabytek :) wątek zamknięty Intrygujące miejsce dla zapalonych historyków oraz katolików, świetną...
~Dodo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Tam zawsze wracam ,jak przyjeżdżam do Gdańska wątek zamknięty Sentyment,wspomnienia lat panieńskich-bieganie na mszę w latach...
~zojka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2012

Warto zobaczyć! wątek zamknięty Miałam okazję kilkakrotnie zwiedzać Bazylikę, ponieważ bardzo lubię tam...
~Ania
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Bardzo dobre warunki do modlitwy , kontemplacji. wątek zamknięty Historyczny piękny Kościół, Ze względu na wielkość, i wysokość naprawdę czuje...
~Ewa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry