Widok

Beata - opinia

Współpraca z Firmą Pana Zbyszka Cieślika była to prawdziwa przyjemność i pełny profesjonalizm w każdym calu! Remont w moim mieszkaniu był terminowo wykonany, a co najważniejsze pełen spokój, że wszystkie prace remontowo- budowlane zostały wykonane starannie a wręcz perfekcyjnie. Pan Zbyszek to człowiek całkowicie oddany w to co robi, otwarty i dba o każdy najdrobniejszy szczegół. Bardzo ważne dla mnie jako inwestora było, to że Pan Zbyszek służył jako najlepszy i fachowy doradca w wyborze wszystkich materiałów budowlanych, nie musiałam martwić się także o ich zakup i transport. To była ogromna pomoc i przyjemna komunikacja. Jest to niezwykle ważne, ponieważ budowa , to skomplikowany projekt, a dobre doradztwo i aktywna pomoc wykonawcy jest bezcenna dla jego końcowego sukcesu, a także pozwoliło uniknąć wielu błędów. Dlatego mogę z czystym sumieniem rekomendować usługi i profesjonalizm Firmy Zbigniewa Cieślika i polecam wszystkim inwestorom takiego wykonawcy wszystkich najbardziej wymagających i trudnych prac remontowo-budowlanych. Pan Zbyszek w 100% wykona najtrudniejszą pracę i wykona fachowo każdy detal związany z budowlaną usługą i sprawi, że inwestor będzie zachwycony tak
Moja ocena
oferta: 6
 
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Beato bardzo dziękuje za tak miłe słowa, polecamy się na przyszłość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry