Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jozef - ocena Pan Zbigniew ze swoja Ekipa podjal sie wykonczenia mojego mieszkania w...
~Jozef
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

LL - ocena Pan Zbigniew i Jego firma nie ma sobie równych . Profesjonalista w każdym...
~LL
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 stycznia 2024

Mirosław K. - ocena Pan Zbyszek ze swoją ekipą remontował u nas łazienkę, toaletę i przedpokój....
~Mirosław K.
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 września 2023

Daniel B. - opinia Firma Pana Zbyszka to bardzo profesjonalna ekipa remontowa, przeprowadziłem...
~Daniel B.
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Jan - opinia W marcu pan Zbyszek robił u mnie dwie łazienki. Musiałem trochę poczekać aż...
~Jan
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 4 czerwca 2023

Irena - opinia Witam firma budowlana Pana Zbyszka wykonuje remonty bardzo profesjonalnie....
~Irena
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2023

Ania - opinia Firma Usługi Budowlane - Zbigniew Cieślik to profesjonalna ekipa remontowa,...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lutego 2023

Aga - opinia Z różnymi firmami przyszło mi pracować i nie zawsze byłam zadowolona, ale Pan...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 stycznia 2023

Józef - opinia Rzetelny, profesjonalny, miły kontakt, bardzo terminowy, pomocny. Jakość...
~Józef
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 grudnia 2022

Aga i Przemek - opinia Pan Zbigniew wykonał całość wykończenia naszego domu niezwykle sprawnie i...
~Aga i Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 maja 2022

Ania i Krzysztof - opinia Jeśli chcesz mieć święty spokój podczas remontu i chcesz mieć świadomość, że...
~Ania i Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Jan - opinia Dosłownie fantastyczna ekipa! Wszelkie prace wykonane kompleksowo i bardzo...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2022

Patryk - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam firmę Pana Zbyszka! Wszystkie prace wykonane bardzo starannie...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Jeżeli zależy tobie na eleganckim wyniku remontu, oczekujesz profesjonalnych...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 stycznia 2022

Dagmara - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi Pana Zbyszka! Profesjonalna usługa od pomocy w...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam usługi budowlane Pana Zbyszka, drugi raz korzystaliśmy i się nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Współpraca z Firmą Pana Zbyszka Cieślika była to prawdziwa przyjemność i...
~Beata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 listopada 2021

Patrycja i Paweł - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam usługi jakie oferuje Pan Zbigniew. Prace wykonane...
~Patrycja i Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 lutego 2021

Fabiola - opinia wątek zamknięty To już drugie mieszkanie w rodzinie powierzone do wykończenia "pod klucz"...
~Fabiola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Ela i Mateusz - opinia wątek zamknięty Pan Zbyszek wykańczał kompleksowo nasz dom w 2017 r. Będąc bardzo zadowolonym...
~Ela i Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry