Widok

Beata - opinia

Do Pana Michała trafiłam w nagłej potrzebie. Tzw. Akcja-Reakcja. Moje wysłużone wieloletnie auto odmówiło dalszej współpracy. Zadzwoniłam, że potrzebuje nowe auto "na wczoraj". Krótki wywiad czego potrzebuję pomógł nam trafić z wyborem. Strzał w dziesiątkę! Pan Michał potrafi dobrać auto do osobowości . Od decyzji do odebrania kluczyków minął niecały tydzień. Obsługa na medal. Atmosfera przyjazna. Wszystkie formalności związane ze zbyciem starego auta a nabyciem nowego mnie nie interesowały. Wszelkie urzędy, ubezpieczalnie staly po stronie firmy kamat. to wielka wygoda -znamy przecież procedury urzędowe, na samą myśl nam się wszystkiego odechciewa. Odebrałam kluczyki z przerejestrowanym autem na siebie (uwaga - nawet rejestracja trafiona pode mnie ) Serdecznie dziękuję firmie KAMAT. p. Michałowi, również p.Markowi ! Tak trzymać!! Czuć pasję motoryzacji, szczerość I uczciwość.
Z ręką na sercu polecam wszystkim. Wiosna! To doskonały czas na zmiany! A z taką profesjonalną firmą to sama przyjemność i sukces gwarantowany
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry