Autokomis Kamat

Giełdy i komisy

Gdańsk, Marcina Dragana 13F

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz Kania - ocena nowy temat W stu procentach polecam komis jak i Michała właściciela który doradzi,...
~Grzegorz Kania
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 marca 2024

Jar - opinia Profesjonalna obsługa, auta w należytym stanie. Sympatyczny i b.cierpliwy...
~Jar
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 sierpnia 2023

Seniorka Krystyna - opinia Zachęcam Osoby 70+, które potrzebują wsparcia technicznego dla użytkowanego...
~Seniorka Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Beata - opinia Do Pana Michała trafiłam w nagłej potrzebie. Tzw. Akcja-Reakcja. Moje...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2023

K.Radtke - opinia Bardzo rzeczowe podejście w ocenie stanu technicznego pojazdu, uczciwa wycena...
~K.Radtke
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2023

Waldemar - opinia Wstawiłem do komisu auto. Jestem bardzo zadowolony. Podejście Pana bardzo...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 września 2022

Paweł - opinia Kupiłem na tym komisie Toyotę Avensis i po przejechaniu 1000 km poszła...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Karolina - opinia W Autokomisie zakupiłam swój pierwszy samochód. Obsługa opowiedziała mi...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2022

Zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Sprzedawca miły i uczciwy... Przedstawił mi historię auta sprowadzonego z USA...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Jeżeli chcemy kupić super auto--- to tylko Kamat. Wszystko super, sprawnie,...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam autohandel kamat. profesjonalne wsparcie w wyborze samochodu,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Kilka lat temu kupiłam, obecnie sprzedałem swoje auto i z mojego...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Edyta - opinia wątek zamknięty Profesjonalna firma super obsługa polecam
~Edyta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Polecam.Panowie pełna profeska, uczciwość i pomoc na wysokim poziomie....
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Mirek - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, niespotykana dla mnie w komisach, pierwsze miejsce...
~Mirek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Polecam ten komis. Kupiłem u nich samochód kilka tygodni temu. Wszystko...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry