Widok

Beata - opinia

Dziś z mężem trafiliśmy do pogotowia na Zaspie tak chamskiej recepcjonistki świat nie słyszał. Pacjent słaniajacy się na nogach zapytał o lekarza niestety pani doktor była na wizycie poza pogotowiem pytał kiedy może wrócić bo wymiotuje ma biegunkę jest odwodniony odp pani jak Pan chce umierać to na sor lekarz wyjechał i jak będzie to będzie,parę osób odbiło się z komentarzami typu,że trzeba było iść do przychodni itd nie mnie oceniać kto jest na co chory ale poczułam się okropnie W przychodni trzeba tydzień wcześniej wiedzieć że się będzie chorym a z zapaleniem oskrzeli musiałam być świadkiem iż płacimy na ZUS ale leczyć się to najlepiej prywatnie bo w tym miejscu nie jesteśmy łagodnie mówiąc mile widziani dlaczego prywatnie można liczyć na empatie a za zabrane nam pieniądze robi się taką łaskę. Pani doktor twierdzi że trzeba pisać skargi że w placówce dziennej nie chcą przyjąć a przecież to nic nie daje .Bardzo niemilo czuje się okropnie że ktoś kto bierze pensje od nas wszystkich tak traktuje pacjentów omijajcie to miejsce a panią w rejestracji powinno się wręcz zwolnić za dzisiejsze chamstwo Beata 0
Moja ocena
Szpitalny Oddział Ratunkowy - Szpital św. Wojciecha kategoria: Pogotowie ratunkowe
obsługa: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za opiekę nad Kasią, którą opiekujecie się w SOR od 3 dni. Jesteśmy wdzięczni za okazaną troskę. Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry