Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani Genowefa z.córką - opinia wątek zamknięty Dziękuję za opiekę nad moją mamą podczas krótkiego pobytu na Oddziale...
~Pani Genowefa z.córką
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Stanisława Doszczak, Gdańsk - opinia wątek zamknięty Od 01.01. 2022 do 02,01.2022 w silnych bólach zostałam przewieziona na...
~Stanisława Doszczak, Gdańsk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 stycznia 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jednak jest to możliwe, wspaniała opieka, personel bardzo zaangazowany,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Krzysztof Ch - opinia wątek zamknięty Wysoka kultura, dbałość o pacjenta, profesjonalizm. Mógłbym długo wymieniać...
~Krzysztof Ch
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 października 2021

Anna K - opinia wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować za szybkie i bardzo ciepłe przyjęcie na SOR ! I...
~Anna K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za pomoc. Po bardzo traumatycznych doświadczeniach z SORu na...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 maja 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Dziś z mężem trafiliśmy do pogotowia na Zaspie tak chamskiej recepcjonistki...
~Beata
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Miły personel Pani doktor Agata Skierska przemiła opiekuńcze lekarz...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Stanisław - opinia wątek zamknięty Dziękuję i jestem pod wrażeniem. Trafiłem na SOR w imieniny patrona szpitala...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Sorrrr wątek zamknięty Witam miałam wczoraj okazję skorzystać z usług sor-u.U mojego taty pomimo...
~Monisia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Iwona - opinia wątek zamknięty Podziękowanie. Bardzo dziękuję personelowi SOR Szpitala na Zaspie - w...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 grudnia 2019

MASAKRA ! wątek zamknięty Pani z recepcji powinna być zwolniona za takie chamskie i beszczelne...
~Klaudia
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2018

Kleszczyk wątek zamknięty Wbity kleszcz, zarośnięty, zaspany młody człowiek powiedział, że internista...
~emeryt
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Dno dna i 3metry mułu... wątek zamknięty Godzina 7 wchodzimy na sor. Pusto, czekaja 2 osoby, żona z ogromnym bólem...
~Konrad
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2017

Dramat! wątek zamknięty Szkoda przysłowiowego tuszu, by opisać funkcjonowanie SOR-u. Prawdziwy...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

szybko, kompetentnie i miło wątek zamknięty Bardzo dobra opieka na SORze, bardzo mili panowie i panie ratowniczki,...
~pielęgniarka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Wdzięczna wątek zamknięty Trafilam na Sor, wymioty, biegunka, odwodnienie i goraczka. Jestem pelna...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2019

Procedury przedłużają przyjęcie przez lekarza wątek zamknięty jestem mile zaskoczona podejściem lekarzy ,pielęgniarek z oddziału...
~Danuta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Dziękuję wątek zamknięty Bardzo dziękuję za udzieloną mi pomoc. Cały Zespół SOR-u bardzo...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

Pozytywnie wątek zamknięty Potrzebowałam pilnej konsultacji okulistycznej dla mojej mamy, która jest po...
~ANNA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry