Widok

MASAKRA !

Pani z recepcji powinna być zwolniona za takie chamskie i beszczelne odzywki,lekarz tak samo,przyszłam do lekarza z uciążliwym bólem gardła iż nie mogłam nic przełykać,jestem osoba młoda,nie widziałam w tym nic złego,ze o godzinie 23 pojechałam do lekarza gdyż na prawdę zle się czułam,pierwszy raz coś takiego przeżyłam,dostałam opierdziel od lekarza i od "przemiłej" pani recepcjonistki,ze ja w ogóle miałam czelność przyjechać do lekarza o tej godzinie! Byłam w szoku... pani recepcjonistka mówiła do mnie takim tonem jakbym zrobiła coś złego,szczerze mówiąc po tej wizycie zraziłam się do lekarzy,zrobiono ze mnie głupia idiotkę,nie rozumiem takiego zachowania,takie osoby nie powinny pełnić takich funkcji skoro nie maja za grosz szacunku do pacjenta.Zdecydowanie odradzam (...)
Moja ocena
Szpitalny Oddział Ratunkowy - Szpital św. Wojciecha kategoria: Pogotowie ratunkowe
obsługa: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

???!! .. z bólem gardła na SOR !!! MASAKRA to jest Twoje zachowanie , jak czytam coś takiego to się zastanawiam skąd się tacy ludzie biorą ? napisałaś ..." zrobili ze mnie idiotkę " a mi się wydaje ,że nie musieli nic robić ...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za głupotę się płaci ... ludzie nie rozumieją, że SOR to jest miejsce gdzie mają trafić pacjenci w stanie zagrożenia życia a nie z każdą dolegliwością, którą może załatwić lekarz internista w POZ lub w nocnej opiece chorych, która działa w tym samym szpitalu tylko w innej częsci. Przypuszczam, że Pani z rejestracji patrząc co chwile na takie pierdoły i użeranie się z całym tabunem, ludzi, którzy faktycznie nie powinni tu trafić ma już dość... no ale żeby to zrozumieć musiałaby Pani usiać po drugiej stronie okienka.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z całym szacunkiem dla dolegliwości-ale z bólem gardła to nie na SOR , gdzie powinni zajmować się stanem zagrożenia życia - z Pani powodu inni pacjenci wymagający pilniejszej pomocy mogli ucierpieć. Pani postawa jest żenująca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry