Wróżby Pani Magdaleny naprawdę się sprawdzają ! Pierwsze rozłożenie jest zawsze ogólne i zależnie od tego co w karty widzą w pierwszej kolejności, od tego zaczynamy wróżenie, bo energia tego zdarzenia jest najsilniejsza. Nie oznacza to wcale, że miesiąc po wyjściu z gabinetu Pani Magdaleny, życie układa mi się tak jak wyczytała w kartach. Na spełnienie jednej z wróżb czekałam rok czasu! Ponadto za każdym razem gdy wracałam, Pani Magdalena wyczytywała w kartach te same kwestie, tylko, że im bliżej było niejako jej spełnienia, tym więcej w kartach było widać na jej temat. To tak jakby energia danego zdarzenia była mocniejsza z chwilą przybliżania się daty jej spełnienia. Interpretacje z kart, które w takiej chwili otrzymywałam od Pani Magdaleny były czytelniejsze, ekspresyjniejsze, mocniejsze. O wielu faktach, które Pani Magda wyczytywała z kart , ona sama nie mogła posiadać wiedzy. Musiała to widzieć w kartach. Nie ma innej możliwości. Ona sama jest przemiłą osobą, ale gdyby nie posiadała daru odpowiedniej interpretacji czy też swoistej intuicji, czy jasnowidzenia, jak kto woli, sama jej empatyczność nie wystarczyłaby abym korzystała z jej wróżb.