Wróżka Magdalena

Wróżka

Sopot, Jana Jerzego Haffnera 70/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sandra - opinia Wspaniala osoba, badzo pomogla mi w trudnych sytuacjach zyciowcyh. Podchodzi...
~Sandra
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 września 2021

dorota - opinia Nigdy nie podejrzewałam, że kiedykolwiek trafię do wróżki... jednak życie...
~dorota
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 kwietnia 2021

Klaudia O. - opinia Pierwszy raz skorzystałam z usług Pani Magdaleny około 2 lata temu i już...
~Klaudia O.
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 26 marca 2021

Wiktoria - opinia Pani Magda to bardzo ciepła osoba, która wykorzystując swój talent doradza w...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 marca 2021

Hanna - opinia Pani Magdalena jest cudowną osobą. Korzystam z jej profesjonalnych usług od...
~Hanna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 stycznia 2021

Paulina - opinia Pani Magda jest bardzo miła i sympatyczna osoba szczegółowo podchodzi do...
~Paulina
-

dodano: 9 stycznia 2021

Rubelit(ka) - opinia Witajcie poszukiwacze:) Najkrócej mówiąc: warto, warto, warto odwiedzić Panią...
~Rubelit(ka)
-

dodano: 31 grudnia 2020

Iza - opinia Bardzo ciepła kobieta. Jestem pod wrażeniem tego co usłyszałam! Jeśli wróżka...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 października 2020

Mili - opinia Polecam z całego serca. Pani Magdalena jest cudowną osobą, na spotkaniu można...
~Mili
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2020

Joanna - opinia Pani Magdalena jest bardzo miłą osobą, która od samego początku umie zbudować...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2020

Klaudia L. - opinia Skorzystałam z usług Wróżki Magdaleny w czerwcu, będąc w totalnej depresji z...
~Klaudia L.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 września 2020

Joanna - opinia Wróżka Magdalena zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest nietylko...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lipca 2020

Beata - opinia Wróżby Pani Magdaleny naprawdę się sprawdzają ! Pierwsze rozłożenie jest...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2020

Kasia - opinia Pani Magdalena jest absolutnie niesamowita. Ogromnie sie ciesze, ze trafilam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 maja 2020

Ola - opinia Pani Magda jest wspaniałą, ciępłą kobietą. Mam przyjemność odkrywać z nią...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2020

Mateusz - opinia Nie polecam, najgorsza wróżka u jakiej byłem, ludzie piszą, że miła atmosfera...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2020

Kamila - opinia Pani Magda przyjeła mnnie bardzo cieplo, sympatycznie. Za wczesnie by jeszcze...
~Kamila
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 listopada 2019

Dagmara - opinia Bardzo polecam! Przesympatyczna osoba, która się zna na swoim darze i zawsze...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2020

Natalia - opinia Z usług Pani Magdaleny korzystam już długi czas i nigdy mnie nie zawiodła. W...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Sara - opinia Skorzystałam w ubiegłym miesiącu z usługi tej wspaniałej, ciepłej i magicznej...
~Sara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry