Widzę stare komentarze z przed ośmiu lat . Ja dzisiaj miałam ochotę skorzystać z solarium Hawana . Niestety w momencie gdy poinformowałam jedną z Pań ,że chciałabym skorzystać z łóżka przez pięć minut , usłyszałam w odpowiedzi, że owszem mogę, ale minimalnie przez osiem minut . Nie wiem ,czy Pani z obsługi zdaje sobie sprawę z faktu,że za każdą osobę korzystającą z solarium bierze odpowiedzialność,że to ona powinna przeprowadzić z każdą osobą która chce skorzystać z ich usług wywiad!!!! Oraz powinna poinformować o istniejących zagrożeniach !!! Tymczasem dowiedziałam się ,że minimalny czas opalania to osiem minut i ,że ona tego nie wymyśliła. Ja znając swoje ciało wiem ,że po pięciu minutach wieczorem narzekałabym,po ośmiu doszłoby do poważnych poparzeń !!!! Poprosiłam o numer telefonu do właściciela , zadzwoniłam i co usłyszałam - abonent jest nieosiągalny !!! Wynika z tego , że przez osiem lat nic się nie zmieniło oraz ,że musi dojść do jakiegoś wypadku , poważnych poparzeń,żeby blask zaświtał nad kamienną głową właściciela lub pracowników Solarium Hawana mieszczącym się przy ulicy Grunwaldzkiej 99 we Wrzeszczu !!! Zdecydowanie nie polecam !!!!