Hawana

Solaria

Gdańsk, Opolska 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - opinia wątek zamknięty Najlepsze solarium w Trójmieście, a na Chylonii jakaś pomyłka i przykre jest...
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

moje ulubione solarium wątek zamknięty profesjonalne solarium z profesjonalnym sprzętem i miłą obsługą a poza tym...
~Lena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

Beataaa333 wątek zamknięty Widzę stare komentarze z przed ośmiu lat . Ja dzisiaj miałam ochotę...
Beataaa333
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2017

HAVANA WRZESZCZ wątek zamknięty WIEC POSTANOWIŁAM SIE TAM WYBRAC WIEC WCHODZE PYTAM O ŁOZECZKO NR 2 WIEC PANI...
~HISZPANKA
21

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2009

Solarium wątek zamknięty Duży wybór świetnie opalających łóżek! Czystość,klimat i obsługa na...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

średnio... wątek zamknięty cóż... wizyta 2 razy z odstępem jednego dnia, efaktu brak, słabe lampy, mimo...
~kkk
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2013

POLECAM SOLARIUM NA MORENIE , ODRADZAM STANOWCZO WE WRZESZCZU wątek zamknięty POLECAM SOLARIUM NA MORENIE BARDZO MILA OBSLUGA DORADZA Z USMIECHEM NA BUZI,...
~MAMROTKA
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2009

GDYNIA - solarium Hawana wątek zamknięty przerost formy nad treścią. Ładny wystrój, dużo łóżek lecz pomimo pozytywnej...
~ali z bali
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2010

zadna rewelacja wątek zamknięty Lampy sa juz zuzyte i slabe, po 10 minutach opalania (mam bardzo jasna...
~IL0NA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 maja 2012

polecam wątek zamknięty bylam pierwszy raz i polecam, obslugiwala mnie taka szatynka w kreconych...
~daria
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Paula - opinia wątek zamknięty polecam te solarium ;)
~Paula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Dagmara - opinia wątek zamknięty co do przystojnego elektryka... pozdrawiam Cie Tomku :)
~Dagmara
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2010

przymorze wątek zamknięty Korzystam z usług tego solarium przynajmniej dwa razy w tygodniu i jestem...
~eva
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

Dreamer - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne solarium naprawdę polecam (Morena) :))))
~Dreamer
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 maja 2010

Morenaaaaa wątek zamknięty Morena jest the best. Jest taka pani ktora pracuje dlugo ,marlena,i taka w...
~natalie
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 stycznia 2010

przymorze :) wątek zamknięty jesli chodzi o lozka to jestem bardzo zadowolona,nie ma lepszego solarium w...
~pipi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 stycznia 2010

:))) wątek zamknięty a ja polecam morene!! dziewczyny sa bardzo mile i gadatliwe:)) bardzo milo...
~NIEZAPOMINAJKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 grudnia 2009

izka - opinia wątek zamknięty okres nie okres opalania-wczesniej tak nie było niestety... :( a do hawanki...
~izka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 maja 2008

solarium wątek zamknięty cała ekipa jest miła!! najsymatyczniejszy jest PRZYSTOJNIACZEK , ktory...
~SABINKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

Hawana we Wrzeszczu wątek zamknięty Witam, jestem stałą klientką starej Hawany we wrzeszczu i nigdy nie miałam...
~Madzia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

46

wątków

do góry