Widok

HAVANA WRZESZCZ

WIEC POSTANOWIŁAM SIE TAM WYBRAC WIEC WCHODZE PYTAM O ŁOZECZKO NR 2 WIEC PANI W CZARNYCH WŁOSKACH ODPOWIADA TAK ZA CHWILKE BEDZIE WOLNE WIEC POSTANAWIAM ISC DO TOALETY ZMYC ZBEDNY MAKIJAZ KU MOJEMU ZDUMIENI WACIKOW NIE MA MLECZKA TEZ BRAK WYCHODZE Z TOALETY I WOŁAM PANIA CZARNA ABY PODAŁA MI BRAKUJACE RZECZY NA TO WYSKAKUJE JEJ PIEKNA BLAD KOLEZANKA I ZACZYNA DO MNIE PYSKOWAC A ZE TO NIE MA CZSU ZA MAM POCZEKAC BO ONA MA CO ROBIC (DYSKUTOWAC Z PANIA CZARNA)ZAZNACZAM IZ MAM CORKE W WIEKU PANI BLAD WIEC POCZUŁAM SIE BARDZO OBRAZONA.PO CAŁYM ZDARZENIU ZWALNIA SIE ŁOZKO NR 2 NA KTORE MAM WEJSC ALE DOWIADUJE SIE ZE NIESTETY ALE PANI ZAPOMNIAŁA ZE JEST JESZCZE KTOS PRZEDE MNA I MAM CZEKAC JESZCZE 20 MIN NO TO JUZ PRZEROSŁO MNIE I MOJE NERWY ZAPROPONOWANO MI INNE ŁOZKO ALE NIE BYŁAM ZADOWOLONA...WYCHODZAC Z TEGO PRZYBYTKU POPROSIŁAM O NUMER TEL DO SZEFA ABY ZGŁOSIC ZAISTNIALA SYTUACJE OWSZEM OTRZYMAŁAM DZWONIE A ABONENT CZASOWO NIE DOSTEPNY Z RESZTA CZARNA PANI WCZESNIEJ MNIE POINFORMOWAŁA ZE I TAK SIE NIE DODZWONIE TO SA KU.... KPINY!!!!!!!!NIE POLECAM A PANI BLAD ZE SWOJA NIEWYPAZONA BUZIA ....
Moja ocena
Hawana kategoria: Solaria
obsługa: 1
 
czystość: -
 
wyposażenie: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7
ojejku straszne? a ty masz abbo kompleksy, że rażą cie ładne dziewczyny czy co?tak naprawde pewnie chodzi ci o fak,że one były atrakcyjne- założe się. Pracowałam w solarium i wiem jak jest- nie ma tyle zapasów mleczka przedewszystkim żeby teraz z dupy je wziąć- pozatym jeśli jest dużo klientów to pani od solarium jest często zabiegana lub musi po prostu być póki co na swoim stanowisku żeby nie namieszać.
O boże!! straszne!! trzebabyło poczekać pare minut na 2gie łóżko!! straszne?!!! czy ty wogóle pracujesz? nie wiem przezylas tragedie ?ze dla ciebie problemem sa tego typu rzeczy. ja bym nie robila problemu,nie przedstaiwala solarium w zlym swietle z powodu jednego razu - cos nie wyszlo-trudno. Ja też raz popelnilam bład w solarium ale naprawilam go i pani nie byla zła a jakby poprosila o numer do szefa to w zyciu bym nie dala-nawet zlego. co to sa za zwyczaje dzwonic do szefa? i co szef zrobi? zazwyczaj szefowi to najlepsi kumple pan z solarium i sie z tego smieja. (wiem co pisze). Ile razy moje kolezanki byly szantazowane i byly jakies tam telefony do szefa i co? dziewczyny maja sie dobrze i pracuja tam juz 2 lata -haha. Wiec na nic twoje marudzenia bo i tak nic sie nie zmieni.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 45
Ale z tego co pamietam to w havanie te laski nie sa miłe dla innych dziewczyn, chyba ze widza przystojniaka to kisiel im leci to fakt. Dla tego ja juz tam nie chodze, zle umyte lozka, patrza sie krzywo.
Ja polecam solarium Sun City. Miłe dziewczyny tam pracuje i lepiej sie tam umowic ;p i lozka o wiele lepsze niz w hawanie
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1
a i szef co mozes zrobic?? raz. zwolnic takie pindy co glos podnosza, zatrudnic normalne osoby a nie laski co tak naprawde sie obiajaja i wywyzszaja.
Hawana kiedys była dobra, teraz to syf. lozka nie potrafia umyc... A nie przepraszam, umia, widziałam kieyds jak jedna pucowała idealnie lozko bo jakies koles wchodził a drugie lozko przetarła tak ze smugi były niezłe
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
ostatnio bylam na havanie zeby zobaczyc czy faktycznie maja tam dobre lozka bo kolezanka bardzo zachwalala:) nie zawiodlam sie, od tamtej pory chodze tam kiedy tylko mam potrzebe, uwazam ze dziewczyny sa tam mile i moze zanim ktos zacznie na nie najezdzac, to sie chwile zastanowi nad tym ze musza tam dbac o czystosc i pilnowac kolejki, caly dzien pracuja w upale i uzeraja sie z takimi paniusiami ktore mysla ze sa pempkiem swiata.... Pozdrawiam i polecam:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
niezadowolony klient ma prawo do reklamacji - a za.s****ym obowiązkiem pracowników solarium jest umilenie mu pobytu i zachęty do następnej wizyty a nie posiadanie go centralnie GDZIEŚ.

nie sadze żeby osoba piszaca posta wyzej byla zazdrosna, każdy ma prawo do własnego zdania, i to ty chyba musisz być tą hiper 'mila' paniusia ze tak zabolało :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja nie jestem paniusia z solarium... Skorzystalam raz, zeby musnac sie kolorem przed wazna uroczystoscia. Przyznaje, ze obsluga jest niesympatyczna i dziewczyny obsluguja z jakas laska, a jestem atrakcyjna kobieta i z zadna z nich na urode bym sie nie zamienila :)
Solarium same w sobie spelnilo moje oczekiwania! Efekt lepszy niz oczekiwany. Czysto. Jesli ktos chce zdobyc ladna opalenizne- polecam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesteś bardzo niemiła.
Kobieta, nie ważne ile ma lat i jak bardzo jest lub nie jest urodziwa ma prawo przede wszystkim do profesjolanlnej obsługi i do tego aby potraktowano ją w sposób miły i uprzejmy. Jak każdego klienta zresztą.

Nie sądzę żeby ubliżanie jej coś dało bo to świadczy tylko o Twoim braku argumentów i niestety prostactwie.

Często korzystam z solarium i uważam, że takie rzeczy jak waciki czy mleczko powinny być na bieżąco uzupełniane. Oczywiście wszyscy jesteśmy ludźmi i może się zdarzyć, że pani z obsługi zapomni uzupełnić lub zwyczajnie nie zauważy braku mleczka, ale w takiej sytuacji należy GRZECZNIE i UPRZEJMIE poinformować klientkę, że braki zostaną zaraz uzupełnione, to chyba nie wymaga wiele wysiłku czy filozofii.

Inna sprawa - nie rozumiem Twojego oburzenia na Hiszpankę, która jak się okazało przez pomyłkę obsługi musiała czekać kilkanaście minut na swoje łóżko. Ja byłabym wkurzona gdyby ktoś potraktował mnie w bezczelny sposób i jeszcze zakomunikował, że będę musiała poczekać. No sorry.

Uważam, że obsługa/personel jakiegokolwiek salonu, sklepu czy innej instytucji kształtuje opinię o tym miejscu i każde miejsce ma taka opinię, jaką mu wypracowali pracownicy.

Co do solarium HAWANA to powiem tylko, że w Gdyni są b.miłe panie ale z łóżkami jest tragedia jakaś.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo przepraszam, ale normalna to ty nie jesteś. Dziwię się, że ktokolwiek ciebie zatrudnił. A cóż dopiero do pracy z klientami! Żenada, w dodatku taki pustak jeszcze zabiera głos na forum
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moja wcześniejsza opinia oczywiście dotyczyła nie Pani korzystającej, z solarium ale autorki "kasiasa"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooooo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ALE HAWANA MA TERAZ NOWE ŁÓŻKA I OPSŁUGA CZĘSTO SIE ZMIENIA JA CHODZE TYLKO TAM JUŻ OD 2 LAT I JAKOS NIGDY NIKT NIE BYŁ DLA MNIE NIE MIŁY I NIGDY DŁUGO NIE CZEKAŁAM WIĘC NIE WIEM CO WY TU PIPRZYCIE!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam słownik języka polskiego nie BLĄD a BLOND mamusiu mądralińska :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jakiś czas temu , korzystałam z solarium Hawana we Wrzeszczu .
Co prawda ,czystośc w solarium mogę z czystym sumieniem ocenic na 6!
Ale co do jednej pani to byłam zszokowana jak potraktowała mnie i inną kobietę !
To jest niewiarygodne co Pani z dużym biustem, w brąz ;delikatnie kręconych włosach , odważyła się powiedziec !!
Na mnie NAKRZYCZAŁA , ponieważ nie mogłam się zdecydowac na które łóżko pójdę,
a na panią wychodzącą z kabiny po opalaniu w prost naskoczyła jak dzikie zwierze !!
Nie było kubeczków do wody , chciałam się zapytac Pani czy jakiś mogę otrzymac ale - bałam się ,że jeszcze za zawracanie tyłka dostanie jedynie w twarz !
Nie byłam tam pierwszy raz ale pierwszy raz spotkałam się z takim hamstwem !
Oczywiście nie zrezygnuje z Hawany ale z pewnością , moja noga w solarium we wrzeszczu już nie postanie!

Polecam bardzo owe solarium , czysto i efektownie , ale pani w brązie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paniusie, które tu narzekają przywykły do przeprosin kierownictwa i zadość uczynienia w postaci darmowego opalania !!! tak się to rozniosło, że wszystkie cwaniary zgłaszały pretensje i liczyły na gratisy. Przez pewien czas to działało, ale co za dużo to nie zdrowo a i monitoring wykazał, że "zajścia " opisane nie miały miejsca. skończyło się wyłudzanie i wzrosło niezadowolenie zawiedzionych gwiazdek - cwaniarek. Bywam często i polecam to miejsce. Panie gwiazdeczki wyłudzają teraz w innych salonach. A telefon do kontaktu wisi na ścianie !!! Każdy go widzi więc po co prosić ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ale która pani blond bo jesteśmy dwie we wrzeszczu, nie sądzę żebym to była ja ale teraz pewnie przez koleżankę tez mam taką opinie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To są kur. jakieś żarty czytając to chce mi sie śmiać, nie przypomniam sobie żebym kogoś obsługiwała i była nie miła .. nie ma cie czym się zajomować, zazdrosne liczycie na to że szef nas powyrzuca, napisać każdy sobie może wszystko a co jest prawdą prawie nic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
dobrze, że użyłaś słowa "prawie" ;] doceniam, że się sama przyznałaś do błedu, zapewnie nieswiadomie, przez glupote ;P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodze do wrzeszcza jak jest mi tam po drodze ( zazwyczej jade na przymorze) i jestem bardzo zadowolona z profesjonalności zarówno łózek jak i personelu:) Dziewczyny choć młodziutkie sa bardzo sympatyczne, uśmiechnięte i zawsze doradzą na które łóżko warto pójsc:))) POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam te solarium bo są dobre lampy i dobra muza leci no i koleżanki też są w porządku :) POZDRAWIAM ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A i tak wgl to

http://borysgdansk89gd.wrzuta.pl/audio/4zwTrXmQ75t/set_dj.borys_electro_sound_2013_tempoo_poower_26-27.01.2013

POZDRO :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam słownik ortograficzny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry