Widok

GDYNIA - solarium Hawana

przerost formy nad treścią.
Ładny wystrój, dużo łóżek lecz pomimo pozytywnej oceny ze strony obsługi (bardzo miłej zresztą) lampy oceniam jako średnie.

Korzystam z solarium sporadycznie ale na tyle często, żeby wiedzieć jak reaguje moja skóra i po jakim czasie (po ilu dniach oraz czasie opalania) opaleniznę rzeczywiście widać.

Zawiodłam się korzystając z solarium Hawana w Gdyni, ponieważ po czasie jaki na innym solarium w zupełności wystarcza do uzyskania opalenizny z przykrością stwierdzam ze po prostu jej nie widać, nie ma nawet tzw muśnięcia "słońcem".

Ceny są nieadekwatne do działania łóżek (lamp).

minus za brak mat lub dywaników w kabinach (stawanie bosą stopą na zimnych kafelkach nie należy do przyjemności)

plus za miłą obsługę (panie opowiedziały o działaniu łóżek i pomogły dobrać "odpowiednie")
estetyczny wystrój i czystość.

niestety nie skorzystam ponownie i nie polecę koleżankom.
Moja ocena
Hawana kategoria: Solaria
obsługa: 5
 
czystość: 5
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 4
 
4.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Minus za brak mat albo dywaników-porażka dobrze,że ich nie ma bo zaraz ludzie by łapali grzyba albo inne syfy od tych "dywaników" Paniusiu-zostań w domu i czekaj do lata jak jesteś taka wygodna może poproś Adamowicza żeby na plaży dywan ci pod nogi postawił bo piasek nasypie się między palce . :) Ja polecam Hawane i będę polecać zawsze na tle innych solarii Hawan jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o ceny i jakość. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przyłączam się do opinii że Hawana jest słaba. Poprzedni post to chyba niestety właściciel się broni. Przerost formy nad treścią niestety.
Obsługa nie najgorsza reszta beznadziejna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry