Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia wątek zamknięty Od lat korzystam z usług Pani Doktor Larczynskej w Gdyni. Teraz odwiedziłam...
~Kasia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2019

Nowy gabinet wątek zamknięty Zawsze korzystałem z zabiegów w Gdyni a teraz pierwszy raz byłem w nowych...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2019

Kamila - opinia wątek zamknięty Gabinet Beauty Derm odwiedzam juz od lat. Nie zamienilabym Pani Beatki na...
~Kamila
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Fantastyczny lekarz wątek zamknięty Normalnie nie wystawiam opinii lekarzom, ale tutaj musialam zrobic wyjatek....
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

Nici PDO wątek zamknięty Chodzę od pół roku na zabiegi z nici pdo u Pani Doktor Larczyńskiej i jak...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Polecam wszystkim wątek zamknięty Szanowni czytelnicy, chciałabym podziękować Pani Ani kosmetyczce z tego...
~Magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Zabieg osoczem PRP wątek zamknięty Byłam u Doktor Larczyńkiej na zabiegu PRP w promocji a bałam się ,że może...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

polecam dla ciala i ducha i skrzyyydel:)) wątek zamknięty obsluga- pelen profesjonalizm, niewymuszone i niewyuczone mile traktowanie...
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Fale radiowe nieskuteczne wątek zamknięty Chodziłam dosyć regularnie na zabiegi na twarz, byłam zadowolona. Miła...
~Maria
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2013

Polecam dermatologie wątek zamknięty Polecam doktor Beatę. Pani Beata w końcu sprawiła, że mój problem skórny...
~Andrzej Pwlicki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

POLECAM!!!!! wątek zamknięty korzystam z porad i usług dr Beaty Larczyńskiej-polecam, pełen...
~Margol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Beauty Derm Instytut Day Spa w Hotelu Novotel Marina - polecam wątek zamknięty Witam. Gorąco polecam salon kosmetyczny Beauty Derm Instytut Day Spa w Hotelu...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Super wystrój wątek zamknięty Byłam zaskoczona wystrojem i klimatem. Na pewno tam wrócę. Skorzystałam z...
~Malrena T
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

Kosmetyka wątek zamknięty Chodzę do tego salonu od lat i jestem bardzo zadowolona z zabiegów...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Profesjonalna kosmetyka wątek zamknięty Ciekawy klimat, bardzo miła obsługa, super wykonana usługa kosmetyczna. Masaż...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

wypełnianie zmarszcek Dr Larczyńska wątek zamknięty Chcę powiedzieć ,że chodziłam do kilku osób z moją zniszczoną twarzą ale...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Polecam dr. Iwanowskiego wątek zamknięty Choruję na trądzik różowaty od półtora roku .Po wielu wędrówkach od...
~Teresa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2011

ipl wątek zamknięty robiłam zabieg ipl w Gdyni, jakis czas temu. Ogolnie uwazam,z e pani doktor...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

polecam zabiegi u pani dr Larczynskiej :) wątek zamknięty dlugo szukałam dobrego gabinetu gdzie mogę zrobic zabieg usuwania przebarwień...
~goska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

POLECAM!!!! wątek zamknięty Leczylam sie prawie pol zycia z powodu tradzika u roznych dermatologow (co...
~J.A.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

25

wątków

do góry