Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pozytywnie! wątek zamknięty Jestem po pierwszym zabiegu depilacji u p.Joli. Od razu widać, że to...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

Nie polecam !!! wątek zamknięty Miałem robione pachy. Po pierwsze - ból nie do zniesienia (a jestem twardy i...
~Pan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Miejsce godne polecenia wątek zamknięty Chodzę już jakiś czas i jeszcze nigdy się nie zawiodłam (w porównaniu z...
~Pinkblue
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Super efekty! wątek zamknięty Jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej. Efekt niesamowity! Już...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Zdecydowalam się na depilacje laserowa w ty salonie jakiś czas temu i jestem...
~Daga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam - miło, profesjonalnie i co najważniejsze - super efekty:).
~Gonia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

POLECAM ! wątek zamknięty Długo zbierałam się w sobie, by pójść na depilację laserową. Z lekkim...
~Pani A.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Zadowolona klientka:)) wątek zamknięty Do Beauty Laser trafiłam z polecenia przyjaciółki i faktycznie nie zawiodłam...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

mieszane emocje wątek zamknięty widzę same pozytywne opinie wystawione w ostatnim czasie i nie wiem, czy...
~majacary
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

mega polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z depilacji. Obsługa bardzo miła i fachowa...
~brunetka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Genialny laser! wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem skuteczności lasera. Po drugiej sesji depilacji ponad...
~Donata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

ZADOWOLONA NA 100% wątek zamknięty Szczerze polecam depilację laserową. Nie spodziewałam się tak świetnych...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 grudnia 2015

Zachwycona! wątek zamknięty Szczerze polecam gabinet Beauty Laser. To sprawdzone miejsce, i to nie tylko...
~Zuza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Rewelacja! wątek zamknięty Indywidualne podejście do klienta, zrobiono mi dokładny wywiad, widać, że...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

BARDZO POLECAM! wątek zamknięty Poddałam się zabiegowi depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona, że...
~mmm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

,,ŚWIAT DEPILACJI LASEROWEJ" wątek zamknięty Witam serdecznie wszystkich tych,którzy chcieliby przenieść się do"świata...
~Justyna Żak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

REWELACYJNE EFEKTY! wątek zamknięty Polecam depilację laserową w tym gabinecie. Wcześniej korzystałam gdzie...
~Gonia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

Polecam, ale... nie wszystkim wątek zamknięty Kilkukrotnie skorzystalam z depilacji laserowej. Efekt koncowy bardzo dobry,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

Opalanie natryskowe wątek zamknięty Chciałam polecić wszystkim opalanie natryskowe , jest naturalne i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

Bardzo polecam. wątek zamknięty Jestem klientką od niedawna , jednak mogę śmiało polecić .
~Ala
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

69

wątków

do góry