Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wszystkim! wątek zamknięty Jestem po drugim zabiegu depilacji pleców, efekt przeszedł moje najśmielsze...
~Mario
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

Negatyw. wątek zamknięty A ja niestety nie jestem zadowolony.
alicja87655
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2009

:-) wątek zamknięty Zdecydowałam się na wykonanie depilacji laserowej całych nóg i bikini...
~Kinga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

mika - opinia wątek zamknięty Ponieważ pani u której miała robione zabiegi nie pracuje już w BL, kolejny...
~mika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

gabinet moich marzeń :-) wątek zamknięty Do tego gabinetu trafiłam za namową koleżanki, która była niezmiernie...
~Iwka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

polecam! wątek zamknięty Jakieś 2 tygodnie temu skorzystałam z usług pewnego gdańskiego gabinetu w...
~Milena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 listopada 2008

a propos rzęs... wątek zamknięty Półtora tygodnia temu poddałam sie pierwszemu zabiegowi przedłużania rzęs....
~Bogna.G
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 października 2008

Polecam dla wszystkich chcących pozbyc sie definitywnie owłosienia wątek zamknięty Mogę potwierdzić że metoda laserowa działa. Już po pierwszej wizycie widać...
~Ona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 października 2008

REWELACJA wątek zamknięty Wszystkim chcącym poddać się zabiegowi depilacji laserowej polecam ten...
~gizula75
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 października 2008

Naprawde rewelacyjny efekt rzęs wątek zamknięty Jestem po aplikacji rzęs . Poszłam pełna obaw jak to bedzie wygladać ponieważ...
~Ewcia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2008

Duzy plus wątek zamknięty Do gabinetu przyszlam z mocno mieszanymi odczuciami, zestresowana i nie do...
~zetka71
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2008

Polecam!!!! wątek zamknięty Gabinet bardzo ladnie urzadzony a pani Hania przesympatyczna. Robilam bikini...
~asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 lutego 2008

Naprawdę polecam! wątek zamknięty Intensywnie szukałam gabinetu, celem wykonania zabiegu depilacji nóg. To...
~Iw
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 stycznia 2008

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gabinet jest bardzo przyjazny i jest wiele promocji, na które, nie ukrywam,...
~ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

polecam wątek zamknięty Jestem po depilacji całych nóg. Zabieg wykonała Pani Hania K.Depilacja bardzo...
~justa006
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 stycznia 2008

Naprawdę SUPER!!! wątek zamknięty Sądząc po wcześniejszych opiniach jestem drugim mężczyzną, który wyrazi swoje...
~michał
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 stycznia 2008

FANTASTYCZNA OBSŁUGA wątek zamknięty BARDZO MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA!!! POLECAM SERDECZNIE!!!!
~KASIA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

szczerze polecam wątek zamknięty Wybrałam się do Beauty Laser w Gdyni. Najpierw pojechałam na konsultację i...
~malpusia_1974
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 grudnia 2007

JEST SUPPPPER wątek zamknięty Bardzo miła i delikatna obsługa ( Pani Hania jest super ) ceny OK dla...
~matio
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 listopada 2007

Dobre ceny i miła obsługa ! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem ten gabinet !! Miła Pani Hania ,cierpliwie...
~Pati
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

69

wątków

do góry