Beauty Studio

Salony kosmetyczne

Gdańsk, Zeusa 37b

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
świetny salon wątek zamknięty korzystam z usług salonu od 3 lat jestem bardzo zadowolona,obsługa i poziom...
~mmmyszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

przyjemne miejsce wątek zamknięty Bardzo cieszę się, że w końcu na osiedlu, którym mieszkam powstał ten salon,...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

OPALANIE NATRYSKOWE,PRZEKŁUWANIE USZU wątek zamknięty WITAM WSZYSTKICH ZAINTERSOWANYCH OPINIĄ O CUDOWNYM MIEJSCU JAKIM JEST BEAUTY...
~BASIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

manicure ,pedicure,pielęgnacja twarzy wątek zamknięty Od trzech lat jestem stałą klientką salonu BEAUTY .rzadko komentuję i...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

opalanie natryskowe-odradzam ten salon wątek zamknięty Byłam na dwóch zabiegach w tym salonie.. doradzono mi, żeby zrobić jeden...
~eM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Alicja - opinia wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta i ostatnia wykupiłam opalanie natryskowe z grupona....
~Alicja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Naprawde świetny salon! wątek zamknięty Obsługa bardzo dobra. Szczególnie Pani Sabina! Spisała się na medal! Wykonała...
~Best
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

serdecznie polecam wątek zamknięty Pani, która się mną zajęła (peeling kawitacyjny+maska+sonoforeza) była...
~M.P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

opalanie natryskowe wątek zamknięty Pierwszy raz korzystalam z tego rodzaju uslugi i jestem bardzo...
~OLA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Jestem klientka salonu od dluzszego czasu. Wlascicielka Pani Ola jest bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

Rewelacja wątek zamknięty Pierwsza moja wizyta w salonie i na pewno nie ostatnia. Skorzystałam z...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry