Pełen profesjonalizm!!
Pani Monika wykonała mi makijaż ślubny, który był zachwycający - czułam się...
Pani Monika wykonała mi makijaż ślubny, który był zachwycający - czułam się...
-
ostatnia odp. 14 lat temu
dodano: 12 czerwca 2012