Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danka - opinia Zakład odwiedziłam kilka razy po raz pierwszy była potraktowana jak intruz...
~Danka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta. Wnikliwa analiza problemu, z którym...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Teresa - opinia wątek zamknięty To moja pierwsza wizyta. Trafiłam do Pani Joasi. Wkoncu znalazłam fryzjera...
~Teresa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Sportowiecroku - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam masaże u Pauliny!
~Sportowiecroku
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Joanna K. - opinia wątek zamknięty Masaże u Pauliny na wysokim poziomie, samopoczucie rewelacja , relaks i...
~Joanna K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Kasię z której usług i porad korzystam od dłuższego już czasu....
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Kasię. Zawsze miła i sympatyczna oraz profesjonalna we...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Cudownie , relaksująco i profesjonalnie
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pani Kasia ratowała mnie po koszmarnie zrobionym makijażu permanentnym Anioł...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Myślę że nie trzeba tu za wiele pisać, trzeba po prostu odwiedzić Panią...
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Pani Kasia to najlepsza kosmetyczka u jakiej byłam. Przez kilka lat szukałam...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Pani Kasia jest niesamowita, bardzo kompetentna osoba polecam z całego serca
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Stała klientka - opinia wątek zamknięty Pani Katarzyna kosmetolog wspaniała osoba, pełna profesjonalizmu, idealnie...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Małgosia - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, wysokiej klasy zabiegi, do tego...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Angelika - opinia wątek zamknięty Pani kosmetolog Katarzyna najlepsza na swiecie. Numer jeden w trojmiescie....
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i kompetentna masażystka Paulina R.
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 października 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, po masażu pleców czuję się jak nowy człowiek,...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Jak zawsze wizyta w miłej atmosferze i profesjonalna. Pani Paulina potrafi...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Super masaż. Pani Paulinka mega specjalistka
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Eva - opinia wątek zamknięty Paulinę poleciła mi moja przyjaciółka i nie zawiodłam się. Wykupiłam serię...
~Eva
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry