Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sara K - opinia nowy temat Masaż był bardzo przyjemny. Pani Paulina jest miłą osoba która robi to z...
~Sara K
-

ostatnia odp. 16 godzin temu

dodano: 28 stycznia 2020

Piotr K - opinia nowy temat Wszystko super, Profesjonalna Obsługa :)
~Piotr K
-

Krzysztof - opinia nowy temat Pani Paulino! Raz jeszcze pragnę Pani podziękować z całego serca za masaż...
~Krzysztof
-

Pioter - opinia nowy temat Bardzo polecam masaże u Pani Pauliny, świetne podejście, dopasowanie pod...
~Pioter
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 stycznia 2020

Pola - opinia nowy temat Polecam jak najbardziej salon BeautySpot! Paulina to osoba u której widać od...
~Pola
-

Anna - opinia nowy temat Do Pauliny chodzę od dawna na masaże i zawsze będę wierna tylko tej osobie....
~Anna
-

Izabela - opinia nowy temat jestem zawsze zadowolona z usługi Pani Kasi
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 25 stycznia 2020

Jerzy - opinia nowy temat Dla mnie znakomite miejsce.Masaże rozpoczęły nowy rozdział życia.Już...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 24 stycznia 2020

Edyta - opinia nowy temat Pełny profesjonalizm i jak zawsze super cięcie i świetnie dobrana farba ;)...
~Edyta
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 23 stycznia 2020

Beata - opinia nowy temat Często korzystam z usług Pani Pauliny masażystki, profesjonalne masaże,...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 23 stycznia 2020

Wojtek - opinia Jestem klientem od dwóch lat, regularnie przychodzę na masaże, korzystam...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 21 stycznia 2020

Kamil - opinia Byłem parokrotnie na strzyżeniu, i nigdy się nie zawiodłem. Bardzo dobry...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 stycznia 2020

Barwena - opinia Miałam okazję być i skorzystać z ich pakietu upiększającego :) Super sprawa,...
~Barwena
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 grudnia 2019

Kacper - opinia Masaż u Pauliny rerwelacja ! Będę wracał czesciej :) Nie spodziewałem się że...
~Kacper
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 listopada 2019

Jozef - opinia korzystam z usług pani kasi fryzjerki jestem bardo zadowolony , a pani...
~Jozef
-

dodano: 19 listopada 2019

allycya - opinia Dziękuje za wspaniały relaks. Masaż lomi lomi u pani Pauliny był cudowny!!!...
~allycya
-

dodano: 14 listopada 2019

Anky - opinia Masaż Lomi Lomi u Pani Pauliny coś niesamowitego. Czuję się zrelaksowana i...
~Anky
-

Angelika - opinia Korzystam z usług pani Kasi dwa razy w tygodniu i dzieki niej czuje sie...
~Angelika
-

Klient - opinia Masaż u Pani Pauliny przyniósł mi ogromną ulgę. Wspaniała profesjonalistka. Z...
~Klient
-

dodano: 13 listopada 2019

Kinia - opinia Robiłam w tym salonie makijaż ślubny - próbny i właściwy. Byłam zadowolona z...
~Kinia
-

dodano: 5 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry