Widok

Bebilon Pepti a zielona kupka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy po Pepti mogą być zielone kupki? Od 10 dni jesteśmy na pepti (wcześniej na zwykłym bebilonie - wysypka od około miesiąca) i mała robi kupkę co 2-3 dni rzadką i zieloną, czy to powód do niepokoju?
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
rzadka kupka nie jest powodem do niepokoju - też to przechodziłam (moja Mała również jest na Pepti i takie kupki robi do dziś) Również jako młoda Mama byłam pełna niepokoju patrząc na ten kolor no i po dłuższym czasie i po konsultacjach z lekarzem, pielęgniarka, położną, innymi Mamami mogę Ci powiedzieć, ze to jest normalne..obawiać powinnaś się dwóch rodzajów kupek;
1. Płynne jak woda- nalezy podawać wówczas dużo płynów (by dziecko się nie odwoniło), sprawdzać ciemiączko czy się nie zapada (jeśli się zapada gazem do szpitala) i zakupić lek w saszetkach w aptece- pomoże po 3-4 dniach - taki wirus inaczej 304 dniówka
2, Białe kupki - również niezwłocznie do szpitala
Cała reszta paleta barw kupek jest normalna
U mojej córki śluz w kupce oznacza zazwyczaj, ze ją przewiało.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
rzadka zielona- zapomniałam dodać - to u nas norma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie 304 tylko 3-4 dniówka - Moje dziecko "pomaga" mi pisać na klawiaturze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za odp :) A dzieciątko niech pisze, ja się domyśliłam o co chodzi ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zielona kupka to norma?? hmmm u mnie oznaczalo to nietolerancje laktozy, i mleka krowiego, chyba po 2 tyg jak przezlam na bebilon pepti kupka zrobiła żółtka, a z tego co wiem zielonka kupka to jakie problemy z brzuszkiem tak mowiła moja lekarka.
image
image
Bianka & Vincent ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
a u nas właśnie po przejściu ze zwykłego Bebilonu na pepti zrobiła się zielona, hmmm pewnie co lekarz to inaczej mówi, mnie też się wydaje, że zielona raczej nie powinna być ale słyszałam właśnie że jak się karmi pepti to takie bywają, dlatego pytam jak to jest u Was?
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas najczesciej jest żółto-zielona, a czasem wrecz kanarkowa i wydaje mi sie ze jest to norma - i takie kupy pojawily sie wlasnie na pepti. Wydaje mi sie jakby mialoby cos byc nie tak to nie zmienialaby kolorow tylko np byla zielona i tyle.
Ninuska chcesz kluska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, U nas jak przeszłyśmy na to mleko, zaczęły się zielone kupki. Było ich może 3 co 2-3 dni. Pediatra na to, jak to usłyszała, próbowała się czegoś doszukać. powiedziała , że mam apatyczne dziecko, które się na nią nie patrzy (córka miała wtedy 3 meisiące). Mówiłam, że to może przez przejście na to mleko. Usłyszałam, że nie... Po 3 takich kupkach wszystko wróciło do normy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas też jest zielonkawa =)
[url=http://www.maluchy.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zielono kupka to niekoniecznie są problemy z brzuszkiem, u nas po Nanie była zielona, i to przez długi okres, po konsultacji z pediatrą nie zmieniliśmy mleka ponieważ Laurka wypróżniała się co drugi dzień, spała spokojnie, nie była marudna ani płaczliwa, nie miała kolek... a kupki jak były zielona tak były...
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zielona :)
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córka była na Pepti i Nutra i po tych mlekach kupy były zielone i rzadkie :( Teraz Kornelia jest na mleku sojowym ISOMIL i wszystkie problemy z kupą zniknęły :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam,
jeżeli są mamy, które potrzebują bebilonu pepti to mam do sprzedania 4 puszki.
Pediatra źle postawiła diagnozę i przez kilka tygodni byłyśmy na Pepti. po badaniach i licznych odwiedzinach u róznych pediatrów okazało się, że córka nie jest uczulona na białko pokarmowe, więc mleka nam się już na nic nie przydadzą.

Data wazności:
15.10.2012 - 3 puszki
10.10.2012 - 1 puszka

cena 35 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej a jakie to były badania o ile mogę zapytać bo tez szukam przyczyny kolek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Czy mogę wiedzieć jakie pani robiła badania aby się dowiedzieć czy dziecko ma uczulenie na białko, ponieważ też mamy problem z doborem mleka, jesteśmy już na którymś z kolei.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

do góry