Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jakość bramy beditom to mniej niż zero. wątek zamknięty Brama beditom jest najgorszym elementem naszej inwestycji. Po kilku...
~Klient
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2019

Marek - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam tylko bramy od Beditom. Mam już 3 i sprawują się naprawdę...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie, niedrogo. Brama założona, posprzątane. Oby nie ukradli..
~Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Brama garazowa wątek zamknięty Bardzo solidna ekipa wszystko sprawnie szybko i bez zastrzeżeń polecam
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Klient wątek zamknięty Jestem zadowolony zamontowali mi bramę bezproblemowo , dobry kontakt i...
~As
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Świetna brama garażowa - bardzo dobra relacja jakość/cena wątek zamknięty Długo się zastanawiałem nad wyborem bramy garażowej, jest wielu producentów...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Zdecydowanie polecę wyroby firmy Beditom wątek zamknięty Przyznam szczerze, że trafiłem na sympatycznego montażystę, który stwierdził,...
~Paweł
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

dobry produkt wątek zamknięty Kupiłem bramę 2 lata temu, cena w porównaniu z innymi firmami korzystna....
~MM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Wysoka jakość wątek zamknięty Przemiły kontakt, profesjonalna obsługa, bogata oferta, wzorowa realizacja,...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2012

Nie polecam wątek zamknięty Pracownicy firmy Beditom są bardzo pomocni podczas sprzedaży ale gdy pojawia...
~zawiedziony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry