Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia Sklep i montaż to jakieś wielkie nieporozumienie. Drzwi zakupione w maju,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Dramat - opinia Z 5 sztuk zamówionych drzwi 4 od razu zostały reklamowane, montaż dramat!!!...
~Dramat
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 kwietnia 2022

JA - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Jakość obsługi klienta - 100 metrów poniżej poziomu mułu Rowu...
~JA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Dorka - opinia wątek zamknięty Ogólnie nie polecam. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Oczekiwanie na...
~Dorka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty nie polecam! Termin relalizacji zamówienia trwa bardzo długo. Gdy dzwoniłam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Na przestrzeni kilku dni byłem w salonie 2 razy, za pierwszym razem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 czerwca 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Brak kontaktu ze sprzedającym. Nie odpowiadają na maile i telefony . Nie ma...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Jestem zadowolony wątek zamknięty Mimo niezbyt dobrych opinii jestem zadowolony z usług tego salonu. Niedawno z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 października 2019

Radzę omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Mogę podpisać się pod wszystkimi negatywnymi opiniami. W skrócie całkowita...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 września 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam salon jak najbardziej. Co prawda jesteśmy po wstępnych rozmowach ale...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Odradzam zakupy w tym sklepie. Obsługa jest niemiła i niekompetentna. Bardzo...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

stanowczo odradzam wątek zamknięty Firma heca. Owszem, zamówienie przyjęto, kasa wzięta i .... Po długim / za...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 czerwca 2019

Masakra!!! wątek zamknięty Zakupów dokonałam w salonie na ul.Grunwaldzkiej -szczerze odradzam.Obsługa...
~Maddox
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Ceny może nie są najniższe ale miła obsługa i fachowe doradztwo przekonuje do...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Niby ok wątek zamknięty Lokalizacja i wygląd sklepu na pewno na plus. Jeśli chodzi o fachowość...
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Zanim dokonaliśmy zakupu, odwiedziliśmy z mężem salon wiele razy. Za każdym...
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

nie polecam wątek zamknięty Opoznienie w montazu ponad 2 tygodnie. Firma zewnetrzna odpowiedzialna za...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Zdecydowanie NIE POLECAM wątek zamknięty Skusilam sie na ten salon poniewaz kolezanka byla zadowolona z zakupu...
~Maja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Firma Belpol to masakra! NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Kilka miesięcy temu zamówiłam kilka drzwi wew. Wszystko było Ok do momentu...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Ja jestem zadowolony z usług, drzwi kupione w dobre promocji, montaż jak...
~mir
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry