Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - ocena nowy temat Pełen profesjonalizm. Podczas zabiegu omawiany każdy krok . Atmosfera...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 23 kwietnia 2024

Jolanta M. - ocena nowy temat Wiedza i pełen profesjonalizm, a przede wszystkim cudowne i indywidualne...
~Jolanta M.
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 23 kwietnia 2024

Ewa - ocena nowy temat Piękne miejsce, bardzo miłe doświadczone panie kosmetolżki. Pani Karina i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Lila - ocena nowy temat Byłam na zabiegu u Pani Emilii, rewelacyjne podejście i zaopiekowanie!...
~Lila
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Lila - ocena nowy temat Super miejsce na mapie trójmiasta. Usługi na wysokim poziomie i profesjonalne...
~Lila
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Patrycja - ocena nowy temat Bogata oferta usług. Świetnej jakości produkty używane do zabiegów...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

CCJ - ocena nowy temat Wizyta z ułamanym zębem umówiona od ręki. Szybka wizyta i problem z głowy....
~CCJ
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

KM - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona od samego początku, po samej konsultacji mogę...
~KM
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Mirka - ocena nowy temat Polecam serdecznie, korzystam z usług kliniki od jakiegoś czasu i jestem mega...
~Mirka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Patrycja - ocena nowy temat Świetna miła obsługa. Bardzo dobry laser efekty po zabiegu dlugo sie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Anna - ocena nowy temat polecam, jestem bardzo zadowolona z jakości usług
~Anna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Barbara - ocena nowy temat Miejsce z klasą, wysokiej jakości sprzęty, miła obsługa i przede wszystkim...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Pacjent+50 - ocena nowy temat Bardzo miła dr Cimaszkiewicz zajęła się moja lwią zmarszczką i już nie...
~Pacjent+50
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 kwietnia 2024

K.W - ocena Wysoki poziom świadczonych usług i szeroka oferta zabiegów, do tego miejsce...
~K.W
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Kamila - ocena Doktor Sonia to rewelacyjny lekarz, polecam z całego serca!
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

X - ocena Szeroki wybór zabiegów, które dobierze super doświadczona kosmetolog w ramach...
~X
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 lutego 2024

Ewa - ocena Bardzo rzetelny i uśmiechnięty personel. Wszystko jest wytłumaczone od A do...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 lutego 2024

Joanna M. - ocena Korzystałam z zabiegu laserowego na dolegliwości intymne. Doktor dokładnie...
~Joanna M.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 lutego 2024

Joanna - ocena Wysoki standard obslugi, piękne wnętrza i dobrej jakości sprzęt. Polecam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 lutego 2024

Agata - ocena Всё максимально аккуратно и профессионально. Я очень довольна
~Agata
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry