Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
DNO wątek zamknięty W Bellagio byliśmy trzeci raz. Na szczęście ostatni. Do napisania opinii...
~piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2018

Przeciętnie wątek zamknięty Wybrałam pizzę vegetariana i tiramisu. Pizza pływała, ciasto było rozmoknięte...
~Włoszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Niektore ceny odstraszaja wątek zamknięty Ale smaczne jedzenie dobre wino do tego i usmiechnietas twarz kelnerki
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Pierwsze wrażnie na NIE wątek zamknięty Trzeba zacząć od tego, że miejsce jest bardziej polskie niż włoskie. Gotują...
~Arnika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Twarz Włocha nie wystarczy wątek zamknięty Byliśmy jednymi z pierwszych klientów danego dnia. Restauracja była otwarta...
~Reska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

dobra włoska kuchnia wątek zamknięty byłam tam już trzy razy i znów się nie zawiodłam, mimo niedzieli i pory...
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Całkiem niezła wątek zamknięty Naprawdę miła obsługa, jedzenie przeciętne
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

wspaniała restauracja wątek zamknięty Pyszne włoskie jedzenie, przesympatyczny właściciel, czuć włoski klimat -...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

wybornie wątek zamknięty Wspaniała, rodzinna atmosfera i bardzo miła obsługa. Potrawy bardzo dobre,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 października 2017

Mało włoska.... wątek zamknięty Nic specjalnego, jedzenie bardzo przeciętne
~Art
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Byłem kilkukrotnie wątek zamknięty Jedzenie naprawdę dobre , mule super a i Pizza naprawdę dobra wreszcie coś...
~Kacper
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

No i w końcu wątek zamknięty Pyszna pizza świetna kawa a i desery tez włoskie mają (nawet dla maluchow cos...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Kawa .... super wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Kawa wspaniała. Plecam.....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

nareszcie cos dobrego wątek zamknięty nareszcie coś dobrego na Przymorzu - polecam. Obsługa - jeśli trafi się na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Bardzo polecam! wątek zamknięty Byłam dwa razy, do tej knajpki mam rzut beretem. Niezmiernie się cieszę, że...
~Pauli
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

Poniżej przeciętnej wątek zamknięty Byłem tam dwa razy: pierwszy i ostatni. Ceny kosmiczne jak na taką jakość...
~Russel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty W miejscu dziwnej knajpki Fenix powstała fajna włoska restauracja. Minusem...
~Wacul
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Bardzo fajnie i smacznie. Godne polecenia. wątek zamknięty wystrój ok. Leciała miła włoska muzyka. Obsługa bardzo miła mówiąca po polsku...
~S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Moja 3 wizyta wątek zamknięty Jedzenie smaczne, obsługa sympatyczna, klimat rodzinny. Polecam.
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Troszeczke rozczarowany wątek zamknięty Wiatm jechalem do tej knajpy z mega nastawieniem na poczucie klimatu...
~Pan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry