Belleza

Fryzjerzy

Gdańsk, Leśna 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elżbieta - ocena nowy temat Pani Eliza jest najlepsza. Robi przepiękny balejaż na moich włosach. Polecam
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 25 kwietnia 2024

stały klient - ocena nowy temat Polecam, bardzo przyjemnie, profesjonalnie. Żona jest zadowolona :) polecam
~stały klient
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 23 kwietnia 2024

Blondynka J. - ocena nowy temat Salon Belleza jest to miejsce, które polecam. Trafiłam tam z kierując się...
~Blondynka J.
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 22 kwietnia 2024

Renata - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Efekt przerósł moje oczekiwania. Pani...
~Renata
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 kwietnia 2024

M - ocena nowy temat W salonie Belleza moimi włosami zajmuje się Pani Julia . Jest to fryzjer z...
~M
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 marca 2024

I. M. - ocena nowy temat Gdyby mroźna było dać 10 gwiazdek to bym z przyjemnością dała. Polecam ten salon
~I. M.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 marca 2024

Monika - ocena Wszystkie zabiegi, łącznie z pielęgnacją na wysokim poziomie. Przemiła...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Iza - ocena Polecam Panią Wiktorię , finał pobytu w salonie za każdym razem mnie cieszy i...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 marca 2024

Klientka z Warszawy - ocena Profesjonalizm, wiedza, umiejętności, życzliwość i przemiła obsługa. Z...
~Klientka z Warszawy
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

Kasia - ocena Bardzo przyjemne miejsce, profesjonalna obsluga, przemiłe Panie, jestem...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Klient - ocena Jest to najlepszy salon w Trójmieście.
~Klient
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Aneta Sz. - ocena Dla mnie to najlepszy salon fryzjerski w trójmieście. Z usług salonu Belleza...
~Aneta Sz.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Werka - ocena Najlepszy salon fryzjerski w jakim byłam. Włosy ścięte wg moich oczekiwań, co...
~Werka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2024

Iza - ocena Mega atmosfera, wspaniali ludzie, bardzo dobre strzyżenie, co mogę więcej...
~Iza
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

Kasia - ocena Salon najlepszy z najlepszych pod każdym względem. Chodzę tam właściwie od...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Córka i mama - ocena Z całego serca polecam p. Julię, perfekcyjne strzyżenie, cudowna koloryzacja...
~Córka i mama
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Anna - ocena Polecam! Jestem bardzo zadowolona z usługi (farbowanie i strzyżenie). Obsługa...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2023

Zadowolona - ocena Jestem stała klientką salonu Belleza od ponad roku I nie zamierzam tego...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

Dorota - ocena Najlepszy salon i cudowna Pani Eliza!
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

Marta - ocena Polecam to miejsce. Chodzę do Bellezy od dłuższego czasu i muszę powiedzieć,...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 listopada 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry