Berlitz Poland

Szkoły językowe Kolonie, obozy

Gdańsk, Wały Piastowskie 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zosia - opinia Korzystamy z oferty Berlitz od około roku. Zajęcia prowadzone w siedzibie...
~Zosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Stan P - opinia Nie udało się podjąć współpracy ze szkołą. Poprosiłem o przedstawienie oferty...
~Stan P
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Wiktor - opinia wątek zamknięty Warto. Nawet, jeśli wyda się drogo, to stosunek jakości do ceny wciąż...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 czerwca 2020

Lidia - opinia wątek zamknięty Obsługa i poziom nauczania wysokie. Cena mogłaby być trochę niższa, ale...
~Lidia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2020

Super elastyczność dla zapracowanych. wątek zamknięty Jestem dość zapracowany i musiałem grafik zmieniać co tydzień. Okazało się że...
~Tomasz J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

JD - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług Berlitza. Dotychczas uczęszczałem do kilku...
~JD
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Na początku byłem nieco sceptyczny bo nie uczą gramatyki tak jak w innych...
~Ryszard B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

polecam wątek zamknięty To miejscie do ktorego chce sie wracac. profesjonalna obsluga, swietni...
~K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 maja 2014

Świetna szkoła wątek zamknięty Witam, Rozpocząłem nauczę w Berlitzu stosunkowo niedawno. Wcześniej moja...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 maja 2014

Polecam gorąco wątek zamknięty Przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, świetna metoda. Od samego...
~Monika L.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm zarówno jeżeli chodzi o nauczycieli jak i o obsługę...
~Sławek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z poziomu nauczania. atmosferajest bardzo przyjazna,...
~PB
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry