Widok

Bernadovo

Bernadovo Temat dostępny też na forum:
W dzielnicy Mały Kack w Gdyni, w której będzie realizowana inwestycja, jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przychodnie, żłobki, przedszkola, szkoły.

Komunikacją miejską dotrzeć można stąd zarówno do morza, do kaszubskich jezior i lasów (PKM), jak i do wszystkich najważniejszych punktów w całym Trójmieście.

Najważniejszym atutem lokalizacyjnym Bernadova jest możliwość zamieszkania ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piękny teren

kiedyś chciałem tam kupić od miasta działkę, ale nie dało się bo nie była pod budownictwo mieszkaniowe. Teraz się dało, gratulacje!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ciekawe

Podróbka invest komfort - nowe kolibki :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie dla Kowalskiego

Miejsce atrakcyjne, wygląd zapewne też, ale za wszelkie udogodnienia będzie trzeba płacić w czynszu, który z pewnością nie będzie niski. Ochrona, siłownia, wszelkie sale, obsługa terenu - to będzie słono kosztować. Dodatkowo cena już jest z "innego świata", za 100m2 mieszkanie trzeba zapłacić około 2,3 mln PLN. Ciekaw jestem, jak szybko sprzedadzą się te mieszkania, biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku, problem z kredytami i ogólny spadek apetytu na wszelkiej maści nieruchomości. Zwykły Kowalski na to na pewno nie zarobi, nie wspominając o tym, że nie będzie miał zdolności na taki kredyt.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Strzelnica w pobliżu dyskwalifikuje to miejsce do zamieszkania... niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi tam nie przeszkadza strzelnica.

Ale poproszę więcej takich opinii, to może trochę cenę się uda zbić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tragiczny jeden wyjazd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mały Kack

Perła Księcia Kiejstuta - opinie i oceny (5 odpowiedzi)

Perła Księcia Kiejstuta powstaje w dolnej części Małego Kacka - blisko głównej osi komunikacyjnej...

Olgierda 89 (3 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem - zarówno...

Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś wie dlaczego został zlikwidowany Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca?...

do góry