Widok

Bernadowo Park

Bernadowo Park Temat dostępny też na forum:
Bernadowo Park powstanie w zacisznej, bliskiej naturalnych terenów zielonych lokalizacji Gdyni. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat temu budowę Osiedla Leśnego.

Otulina Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia komfort życia osobom, które prowadzą aktywny tryb życia i czują potrzebę kontaktu z naturą. Niedaleko stąd na przykład na Polanę Bernadowską, gdzie znajduje się stadnina ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

ciekawe

czy informuja klientow o czlowieku z agresywnymi psami, ktory mieszka zaraz za granica ich dzialki, psy wypuszcza o roznych porach dnia i nocy, psy poluja na ludzi (!) i inne zwierzeta,Pan z ktorym urzad miasta nie moze sobie dac rady od 2008 roku!
potencjalnym kupujacym radze isc na łąke i posluchac szczeku psow, poogladac klatki w ktorych siedza te biedne zwierzeta albo popytac mieszkancow

mozna tez poczytac: www. wieczor.dziennikbaltycki.pl/szok-pocwiartowane-zwloki-zwierzat-na-cmentarnym-smietniku,artykul.html?material_id=4d3ff3de5a0abaeb5cf00e00#zamknij
nic sie nie zmiania, a psychopata dalej urzadza sobie dziki zachod
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 6

czy ktoś już zdecydował się na mieszkanie na tym osiedlu?

Proszę o odpowiedź, sama zastanawiam się nad mieszkaniem na tym osiedlu, czy ktoś już się z Was zdecydował???
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inwestycja wydaje sie atrakcyjna, ciekawe jak blisko siebie beda staly budynki i czy tym razem balkony zostana wykonane poprawnie, na osiedlu obok wszystkie sa do remontu i JW nie chcialo slyszec o zadnej reklamacji, przy ewidentnej winie wykonawcy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dużo wilgoci i robactwa,osiedle znajduje się w lekkiej niecce terenu a więc w połączeniu z gliniastym podłożem gwarantuje to wilgoć i zagrzybienie.Polecam zobaczyć jak wyglądają omszałe ściany ich osiedla na ul leśnej :) gwarantowane odgłosy dzwonów z pogrzebów z pobliskiego cmentarza na spokojnej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie informują ani o tym, ani o wielu innych istotnych kwestiach.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakich????
zarezerwowałam mieszknie, jestem przed podpisaniem umowy deweloperskiej - czyli jeszcze mogę zrezygnowć. o czym nie informują?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkam w Cadenie i problemu z psami już nie ma.

Kiedyś faktycznie latało tam kilka psów. A Osiedle jak kto lubi mi się podoba niska zabudowa. Mieszkam w Cadenie dobre dojazdy, będzie kolej metropolitalna, autobusy blisko. Ja się z tego miejsca nie zamierzzam nigdzie ruszać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ale gdzie tu porównywać Cadenę zbudowaną jako osiedle pokazowe przed wielu laty do tego JW construction...lata świetlne.Ogólnie przed laty pamiętam baner prywantej osoby niezadowolonej z usług firmy przed biurem sprzedaży a obecnie podobny można zobaczyć w redłowie na budynku obok szpitala.Polecam sprawdzić
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
niestety prawda jakość JW jest paskudna.
w wawie też dają ciała. idą na ilość nie jakość
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Budynek obok szpitala w Redłowie nie należy do JW
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cadene Park zbudowała firma Cadena , a nie JW. Pracowałem tam to wiem :)

staraliśmy się jak mogliśmy najlepiej. Mieszkania były po 2100-2300/m2 :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

problem z psami jest NADAL
smutne jest ze ani urzad miasta, ani straz miejska ani animals na to nie reaguja mimo WIELU telefonow od mieszkancow
co tu sie przekomarzac, najlepiej jezeli potencjalny nabywca po prostu przejdzie sie dookola nowo powstajacego osiedla- przy płocie i sam zobaczy klatki z dzikimi psami
najlepiej okolo 7 rano wtedy mozna trafic na moment kiedy wyglodniale z przerazajacym szczekaniem ida polowac na zwierzyne

a jak juz zobaczycie to miejsce gdzie zyje ten "czlowiek" to sami ocencie czy chcecie miec takie sasiedztwo
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
To prawda, jest tam takie miejsce. Jakiś stary dziad trzyma tam agresywne psy. Podjechałem tam niedaleko samochodem, bo przymierzam się do kupna mieszkania. Przeszedłem obok tej speluny i po człowieku widać, że ma coś z głową. Wygląda z daleka, przypatruje się jakby już miał problem, że w ogóle patrzysz w tamtą stronę. Podbiegł do mnie jeden z psów, ale potraktowałem go gazem i butem na popęd. Szkoda psiny, bo to nie jego wina. Myślę, że systematyczność nauczy je nie wychodzenia za swój rewir.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe :) Pan juz nie mieszka i nikt o tym nie pisze

Pana już od zimy nie ma,
chodzę na spacer z psem i jest cisza, jego psy również zostały zabrane.
Teraz to tylko sarny można spotkać a może i dziki :)

mm
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

az szkoda ze nie chodzisz z psem dalej niz dookola osiedla

dostal dzialke kilka parceli ponizej od UM, niestety my musimy kupowac za ciezkie pieniadze a menelstwo dostaje gratis
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

można zgłaszać zagrożenie na interaktywnej mapie policji:
http://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkam na Wzg.

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle zamknięte, monitorowane

więc opisana sprawa nie tyczy się tego osiedla :)
Dodatkowo historia miała miejsce kilka lat temu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15

a to jwc ci tak powiedziało? hahahaha
idz porozmawiaj z mieszkancami lesnego, parkowego lub cadeny, albo najlepiej idz na spacer ok 7:30 rano, 14-15 w tygodniu lub 9 w niedziele, masz spora szanse spotkania tego czlowieka, tylko pamietaj ubierz grube spodnie
mozesz tez popytac na policji jak wygladaja takie poszarpane ciuchy po tych psach :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co za pi.. lenie ..
Mieszkam na leśnej od 4 lat i większość tego bełkotu powyżej to pewnie ze ściśniętej przez zadrość d*py mieszkańców GWE lub innych wioch
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co Wy ludzie piszecie? Jakie psy? Po sąsiedzku kupiłam dom szeregowy i żadnych psów nie ma w okolicy. Przed zakupem pytałam o opinię ludzi z osiedla leśnego i zachwalaja to osiedle i okolice.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

HI, ZAMIERZAM kupic mieszkanie na Bernadowie.Czy ktos moglby mi podpowiedziec czy bedzie latwo takie mieszkanie wynajac i jakie grupy spoleczne mieszkaja na Bernadowie? Chodzi mi tu czy sa to mlodzi ludzie, czy tez marynarze, czy studenci etc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawa propozycja

Jedno z najlepszych obecnie budowanych osiedli w trojmiescie. Otoczone lasami, polozone w poblizu glownych drog. Zabudowa kameralna. Na pewno bedzie to dobre miejsce do zamieszkania, a drobne wady pewnie sie znajda jak w kazdej innej lokalizacji.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 27

w tym lesie to juz ruch jak na świętojańskiej, niedługo bedzie wiecej ludzi niz drzew :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Biuro handlowe JW dostało rozkaz z centrali dot. pisania pozytywnych komentarzy?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wady

Mieszkam na Leśnej od kilku lat i temat agresywnych psów faktycznie jest nadal problemem. Dorośli jeszcze sobie radzą, ale dzieci raczej nikt poza teren osiedla nie wypuszcza. Ale ponieważ bramy wjazdowe otwierają się kilkaset razy na dobę to psy tak czy inaczej na osiedle wchodzą niezależnie od szumnej nazwy "zamknięte, chronione i monitorowane". Ochroniarze raczej za psami uganiać się nie będą.
Drugi problem to wyjazd z osiedla w godzinach szczytu. Włączenie się na ulicę Wielkopolską w kierunku obwodnicy to rosyjska ruletka. Sygnalizacja na przejściu dla pieszych niewiele zmieniła, bo to kilkadziesiąt metrów za skrzyżowaniem. A JWC dogadał się z urzędem miasta, że dojazd do osiedla będzie się odbywał od ulicy Wielkopolskiej przez Parkową do Leśnej. Po oddaniu pierwszego etapu zacznie się cyrk. Można było zrobić łącznik do Spokojnej i rozładować ruch, ale po co ? Tym bardziej, że trzeci etap budowy to w zasadzie już sąsiedztwo ze Spokojną.
Temat balkonów to prawda, ale wątpię, żeby zrobili kolejny raz takiego samego babola. Dla mnie dużo bardziej istotne jest usytuowanie tych nowych budynków względem stron świata. Proszę zwrócić uwagę, że las będzie bardzo blisko, a jest od wschodu. Czyli niby słońce do południa, ale tylko latem, bo drzewa wysokie, a od południa już ciemno, niestety. Te budynki, które mają okna na południe, to niestety raczej bardzo blisko siebie i trzeba będzie uważać, bo sąsiad zobaczy co mamy na obiad.
Podsumowując, ceny z kosmosu, a to będzie tylko zwykłe blokowisko
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 13

Należy dodać, że do istniejących dwóch osiedli w tym rejonie dojdą dwa etapy Parkowego tj. ok 400 mieszkań, a obok budować będzie Ekolan. Fajny kołchoz będzie z jedną osiedlową drogą dojazdową. Nawet ta "otulina Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego" nie pomoże....
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
w ktorym miejscu maja powstac dwa kolejne etapy Parkowego....i kto ma je budwac ?
Z gory dzieki za odpowiedz. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Wiczlinie taniej i mniej bloków ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

strony świata

zastanawia mnie wypowiedź:
" Proszę zwrócić uwagę, że las będzie bardzo blisko, a jest od wschodu. Czyli niby słońce do południa, ale tylko latem, bo drzewa wysokie, a od południa już ciemno, niestety. "

dlaczego po południu miałoby być ciemno? przecież okna od strony południowej/zachodniej mają światło słoneczne po ok. 12, a wtedy to już drzewa nie zasłaniają...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

bedzie ciemno bo drzewa wysokie, praktycznie zadne mieszkanie nie jest powyzej korony drzew, partery i 1p w budynkach zaraz przy lesie to "izba piwniczna", a widok na las to wart uwagi dopiero na 3p, parter- widok na 2metrowa skarpe, 1p- to tak na prawde poziom parteru, 2p tez brak swiatla i widok na pnie drzew
a ceny kosmiczne
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

strony świata i słońce

Bloki już wybudowane, las jest w takiej odległości, że strona wschodnia jest pięknie doświetlona i drzewa nie zabierają słońca.
Po południu słońce min. do 19-20 od południa.
Kupiłam mieszkanie od strony lasu i kwestia nasłonecznienia była dla mnie bardzo ważna.
Każdy blok jest budowany praktycznie na innej wysokości, nie robią cienia na inne budynki. W bloku, w którym kupiłam mieszkanie nawet parter jest świetnie doświetlony (blok pod samym lasem).

mm
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Korki..
Wyprowadź sie do rumi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolejne osiedle w obrębie Parku Trójmiejskiego

Mieszkam od początku na osiedlu Parkowym budowanym przez tą samą firmę p. Wronskiego, lojalnie uprzedzam że jakość budownictwa pozostawia wiele do życzenia. Nadzwyczaj wysoki jest rownież czynsz, a o psach z ul. Spokojnej sama prawda bo mnie i mojego psa jeden z nich pogryzł, co potem wiązało się z koniecznością szczepień p. wściekliźnie. Szkoda że to osiedle zabrało nam górkę którą cieszyły się nasze dzieci. Pozdrawaiam potencjalnych nabywców
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 15

jakość Wroński

Wroński wybudował prawie całe trójmiasto, wystarczy wejść na jego galerię :)
Mieszkam na fikakowie- świetne osiedle, od 15 lat nic się nie dzieje,
super jakość i materiały!
pm
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rozczarowany klient?

2015-02-11 16:49
2015-02-11 16:53
2015-02-11 16:56
2015-02-11 17:02
2015-02-11 17:03
Pięć komentarzy nic nie wnoszących do oceny osiedla wystawionych przez jednego i tego samego rozżalonego osobnika, który głośno chciałby tupnąć nóżką. Chyba komuś widok z okna się popsuje, ale było o tym myśleć na etapie zakupu mieszkania, a teraz jest po ptakach nowe osiedle powstanie. Nabywcy też się znajdą.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 27

Ja bym jeszcze bardziej upchał te bloki....

... bo w tej konfiguracji, żeby pożyczyć cukier od sąsiada trzeba się bardzo wychylić z balkonu. Jakby były troche bliżej, to by można było spokojnie ten cukier podać bez wychylania.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 8

Po co tam mieszkacie skoro tak wam tam źle ?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

muza

należy tez dodać czasoumilacz z leśnego, który będzie doskonale słyszalny w budynkach 2 i 3C, szczególnie w poranne weekendy ( repertuar: głownie prodigy, ale zdarza się i disco polo, dla każdego coś "miłego")
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

bla bla bla

Polak to na wszystko narzeka,Również mieszkam w bloku i zdarzały się podobne sytuacje,ale ja w przeciwieństwie do innych nie wylewam żalów na forum tylko idę i zwracam grzecznie uwagę .Radzę zebrać mieszkańców , którym również to przeszkadza , zapukać do tego Pana i porozmawiać po ludzku.Według mnie komentarz zbędny ,bo wina nie leży po stronie developera tylko mieszkańców, którzy zamiast rozwiązać problem już dawno wypisują takie rzeczy na forum .
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

ładnie położone, ale mam wątpliwości co do jakości...

....oglądałem niedoróbki na sąsiednim osiedlu JW Construction za zgodą i sugestią mieszkańców (wielki baner obok biura JW).
Oprócz spartaczonych balkonów zauważyłem problem z elewacją oraz ogólnym standardem wykończenia części wspólnych, jak np klatki schodowe.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 19

Ładnie położone jakość bez zarzutów

..... oglądałem sąsiednie osiedle JW - Osiedle Leśne oddane w 2007/2008r. i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wyglądem elewacji i zagospodarowaniem całego osiedla. Miło popatrzeć jak zadbane jest to osiedle po 7 latach. Widać, że wspólnota działa prężnie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 13

Leśne wygląda bardzo ładnie, zadbane
elewacja zawsze po pewnym czasie zarasta lekko mchem od północy

aa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slaby projekt

Sam projekt jest bardzo slaby, zblizony do osiedli budowanych w latach 90tych na obrzezach miasta. Budynki wygladaja jak zwykle stodoly. Sasiedztwo cmentarza.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 18
no i tak trochę kolory brzydkie mają...poprzednia inwestycja też mało estetyczna. a takie ładne miejsce. szkoda
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11

ale

To niemożliwe, byłam tam w zeszłym tygodniu na spacerze, siostra się przymierza do zakupu mieszkania na Bernadowie Park, chyba nie piszecie o tym samym miejscu??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też się wahałam ale kupiłam :)
wg mnie to jedna z ciekawszych propozycji
blisko las, centrum i cisza, ustawne rozkłady mieszkań,
zależy kto czego szuka

mm
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zadowolona

My z mężem tez kupilismy i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Bardzo duzo plusów cisza spokoj blisko morze las kameralna budowa wiec mysle ze bedzie nam sie miło tam mieszkało:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Oczywiście, że o tym samym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również zdecydowaliśmy się z żoną na zakup i nie mam żadnych wątpliwości że był to dobry wybór. Na sąsiednim osiedlu JW mieszka nasza znajoma od lat i również polecała nam lokalizacje jak i dewelopera. A poza tym... Jeśli komuś się nie podoba nie musi tam mieszkać :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedz

W którym budynku kupiliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź

w 4
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

opinie z Leśnego

Zanim kupiliśmy mieszkanie na Bernadowie, wielokrotnie rozmawialiśmy z przypadkowymi mieszkańcami leśnego. Wszyscy bardzo zadowoleni, mieszkania ciepłe, cisza, spokój. Standardowe koszty utrzymania. Wielu rekomendowało zakup u dewelopera. Wszyscy bardzo zadowoleni. Na temat pana, który wywiesił baner o jakości JW uśmiechali się i mówili często "bez komentarza :) , ten człowiek generalnie ma problem :) " taka wypowiedź wielu mieszkańców o czymś świadczy.

mm
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

czy już jest pozwolenie?

jak tam? banki dają już kredyt na tę inwestycję? sąsiad z osiedla obok odpuścił?

podziwiam tych którzy kupi to za gotówkę, nie wiadomo czy to kiedykolwiek dostanie pozwolenie na użytkowanie przy zaskarżonym pozwoleniu na budowę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 24

Pozwolenie jest. Nie było ono zaskarżone tylko toczyło się postępowanie administracyjne które zostało już odrzucone przez sąd.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

To zależy

Wygląda to całkiem nieźle, podoba mi się okolica i całe Bernadowo Park, ale muszę sprawdzić jeszcze kilka rzeczy zanim się zdecyduję.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kogo to obchodzi?

???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
Kupiłam mieszkanie na tym osiedlu i bardzo mi się podobało ale ... no właśnie dwa tygodnie temu byliśmy z mężem na spacerze ... oglądnąć budowę od strony lasu i jakiś człowiek poszczuł na nas dwoma psami .... nie było to miłe doświadczenie. Zglosilismy w biurze sprzedaży mieszkań ale niestety nie przejęli się tym. Sprzedali nam mieszkanie i mają nas w nosie. Czasami żałuję decyzji .... przedstawiciele dewelopera otrzymali kasę i no cóż już nie jesteśmy atrakcyjni do rozmowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak ja byłam z mężem i to kilka razy to nie było juz Pana z psami chyba developer wykupił cały teren i Pan sie wyniósł wiec moze to przypadkowy człowiek zupełnie z innego miejsca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy

Przyjeżdżam na spacer z psem co tydzień, nigdy nikt nas nie poszczuł.
Pana z pasami długo nie było na działce ale, pojawił się (znaczy są jego psy za płotem - zawsze ujadają kiedy się przechodzi koło płotu).
Nigdy też nie widziałam aby psy chodziły wolno bez smyczy poza ogrodzeniem. Musiał Państwa poszczuć ktoś inny. Naszego psa pogryzł inny duży zwierz w tej okolicy... na szczęście żyje, bynajmniej mam pewność że to nie te psy - były z swojej zagrodzie.
mm
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę że nie ma się o co martwić. Nie ukrywam że sam kilkukrotnie interweniowałem u dewelopera w tej sprawie, niekoniecznie przez jego biuro na leśnej a w centrali firmy. Człowiek który nielegalnie zajmował działkę JW przyjął mieszkanie zastępcze a budynek który był na w/w działce posadowiony rozebrano. Faktycznie zdarza się że w czasie weekendów pojawia się tam z psami (mieszkam aktualnie stosunkowo blisko stąd wiem), ale po zasiedleniu budynków mam nadzieję zniknie. Jestem tym dość szczególnie zainteresowany ponieważ mieszkanie kupiłiśmy w budynku 4.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Psy na osiedlu

O ile wiem rozebrano tylko drewniane szopy a budynek murowany dalej stoi. To wszystko to jakaś dziwna sytuacja ... zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam kupując tam mieszkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co najwyżej przyjdzie nam puścić z dymem pracowników dewelopera :D. Nie chce być w jego skórze jeśli nie zajmie się tą sprawą do czasu zasiedlenia budynków. A tak zupełnie poważnie - teren mają ponoć sami ogrodzić i zabezpieczyć...
Ostatnim razem gdy tam byłem (chyba w miniony czwartek) psów ani przesympatycznego ich wlasciciela nie było.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zasmucona- kupilas mieszkanie a nie czytalas opini?

pelno tu ich jest ze ten psychol ciagle tam siedzi
prawda jest tez ze szczuje ludzi tymi psami ( coraz wiecej osob przychodzi ogladac mieszkania), moja rodzine tez ostatnio poszczul... na szczescie przy krzykach dzieci psy uciekly
psy nie siedza TYLKO za ta zagroda prowizoryczna, ale sa jak najbardziej wypuszczane
faktem jest tez ze deweloper ma to w .... powazaniu....
facet siedzi tam glownie w weekendy,ale jest tez jak budowa pracuje
ja tez jestem tam czesto, interesuje sie czy kupic czy nie kupic... ale takie sasiedzctwo nie jest warte grubo ponad 6 tys za metr...
a i do czasu 3 etapu to watpilwa sprawa ze sie zajma tym czlowiekiem...
wiec mieszkancy bloku nr 4 czekaja was ciekawe 2 lata... mozecie popytac na osiedlach obok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moze nie bedzie tak złe- nie ma co sie nastawiać w taki sposób - najwazniejsze ze osiedle jest strzeżone i monitorowane wiec na nie raczej sie nie dostanie:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj widziałem ze ogrodzenie przestaje istnieć... mam nadzieję że nikt się tam już nie zasiedli. Pozyjemy, zobaczymy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam tam mieszkanie i czytałam wcześniej opowieści o człowieku z psami .... ale sprzedający mieszkanie zapewniał mnie, że ta sprawa jest już załatwiona no cóż ... zostałam wprowadzona w błąd. Przestaje mi się ta cała moja transakcja podobać. Dochodzę do wniosku, że są lepsi i gorsi kupujący. Kupując w pierwszym etapie nie dostałam darmowej komórki lokatorskiej jak obecni kupujący. Ciekawa tylko jestem czy oddadzą budowę w terminie ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mnie z żoną niedawno w niedzielę do południa zaatakowały 2 psy i to na oczach ochroniarza w budzie przy budynku nr 4 i tylko moja zdecydowana reakcja uchroniły nas od pogryzienia więc nie mówcie, że problem psów rozwiązany. Jak wam niektórym d... pogryzą / a nie daj Boże dziecku / będziecie inaczej śpiewać. Korzystając z tego , że na budowie są maszyny budowlane JW powinien zlecić Wrońskiemu by spychaczem pozostałości po tym gościu zrównać z ziemią, by nie miał do czego przyłazić, tym bardziej że to teraz ich teren. Miłych spacerków.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

trzeba było negocjować :) teraz nie ma co narzekać
nawet kiedy nie ma promocji cenę trzeba zbijać i coś się ugra :)
wiem, bo negocjowałam długo i warto było :)

mm
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy wciąż żałuję cie zakupu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elewacja Bernadowo Park

Drodzy mieszkancy prosze zwróccie uwage na alewacje w górnych czesciach budynku , miejsca płytki pomalowane brązowa farba imitacja drewna , wychodza bąble i bedzie odpadać farba, mam nadzieje ze deweloper zrobi to do czasu odbioru , wszystko widać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

odbior mieszkania

Czy wiadomo kiedy beda odbiory, jakies informacje od dewelopera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiory .... tego nikt nie wie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj dowiedzieliśmy się że odbiory będą trwały do grudnia , niezłe jaja a miało być tak dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiory DO grudnia, to mogą się co najwyżej rozpocząć. A trwać będą z 2 miesiące albo więcej, przecież tam jest ok. 150 mieszkań do odebrania. Ile odbiorów dziennie można zorganizować maksymalnie: 2 - 4? Nawet jeśli 5, to daje 30 dni roboczych.

Poza tym jest opóźnienie. Zakończenie wszystkich prac budowlanych miało nastąpić z końcem września, tymczasem nie wszystkie balkony mają jeszcze barierki oraz nie skończona jest mała architektura, ogrodzenia, itp. To wszystko opóźnia rozpoczęcie procedury administracyjnej, więc miejmy nadzieję, że faktycznie w grudniu zaczną się te odbiory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aleks

a jakies szczegoly od kiedy? czy raczej nic nie wiadomo?
Szkoda ze tak podchodza do klienta - sprzedali mieszkanie to juz nic nie mozna sie w biurze dowiedziec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak sobie mysle ze kupno u tego dewelopera bylo zla decyzja. Przestaje mi sie to wszystko podobac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

W trakcie budowy zmienili wizualizacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy ktos juz byl w srodku ogladac mieszkanie?
Na jakim etapie jest inwestycja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynek 1

W budynku 1 mieszkania są już pomalowane. Są drzwi wejściowe, kontakty, grzejniki. Na klatkach też już raczej widać metę. Ktoś tu w komentarzach wspomniał, że na balkonach brakuje szyb. Ciekawe kiedy się za to wezmą. Etap II rośnie w oczach, ale mogliby najpierw zająć się wykończeniem I. Ciekawe kiedy dostaniemy klucze..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcesz wejść na teren budowy nie widzę najmniejszego problemu - wystarczy umówić się z przedstawicielem dewelopera (niekoniecznie z tym który sprzedał Ci mieszkanie). Osobiście byłem już dwukrotnie by zobaczyć jak to wszystko wygląda. Z tego co się dowiedziałem - odbiory już trwają. Przeszkodą w odbiorach z całą pewnością nie jest niedokończona infrastruktura związana z zielenią. Tym mogą się zajmować później - zresztą na chłopski rozum - mamy połowe października i temperaturę bliską zera w nocy. Dla formalności: nie zamierzam bronic dewelopera ani ludzi których zatrudnia! Natomiast w umowie kupna/sprzedaży którą każdy podpisał jest informacja o terminie granicznym przekazania lokali kupującym. Oczywiście mam ogromną nadzieje ze nastapi to szybciej - jak kazdy mam dosc mnozenia kosztow i wolalbym sie skupic po prostu na wlasnym M. Z tego co się orientuję na poczatku grudnia powinien się rozpocząc proces przekazywania lokali. Na koniec: kazdy budynek jest objęty gwarancją - usterki beda musialy byc usuniete i pewnie kazdy ich pewna ilosc zglosi. Przykre ale prawdziwe. A tak na koniec: kazdy z nas juz niebawem się tam wprowadzi :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy wiadomo kiedy dokladny odbior?
Najpierw mial byc pazdziernik, potem polowa listopada, a teraz ze blizej konca roku..
Ma ktos juz jakas konkretna informacje?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zasmucony

Ja już im nie wierzę ... w te ich terminy. Myślałam, że ten Deweloper jest ok. ale to kolejna ściema ... obiecują są mili nim nie dostaną kasy a potem .... szkoda gadać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mnie wkurza brak konkretnej daty, nie idzie nic zaplanować.

Ostatnio dowiedziałem się że raczej w połowie grudnia będzie pozwolenie na użytkowanie i dopiero wtedy odbiory. W odbiór przed koncem roku już nie chce mi się wierzyć, a "Zamieszkaj jeszcze w tym roku" mówili..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy podpisaniu umowy rok temu mówili że odbiór najszybciej w grudniu, więc mam nadzieję że do świąt będą klucze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiór

Mi też zależy na szybkim odbiorze i musiałem przesunąć ekipę, która miała wykończyć mieszkanie, ale w umowie wpisane mamy, że deweloper klucze może wydać do końca stycznia. Byłem obejrzeć swoje mieszkanie i nikt w biurze sprzedaży nie robił problemu. Wystarczy zadzwonić z kilkudniowym wyprzedzeniem. Już nie mogę się doczekać odbioru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a juz wiadomo kiedy dokladnie ten odbior?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oficjalne zakończenie budowy nastąpiło dnia 15. listopada - dokładnie półtora miesiąca później niż planowo (miało być 30. września).

W związku z tym odbiory będą również o ok 1,5 miesiąca opóźnione względem tego co było mówione, także nieprędko... :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pracownicy cały czas oszukują, podając nierealne daty oddania mieszkania. Zastanawiam się nad przekazaniem sprawy do UOKIK za wprowadzającą w błąd reklamę - reklamowali sie na stronach www - zamieszkaj jeszcze w tym roku. Reklama okazała się oszustwem, a przez te reklamę zakupiłem mieszkanie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Teraz leci reklama w Radio Gdańsk, zamieszkaj jeszcze na święta. Trudno mi w to uwierzyć. Zobaczymy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

odbiory chyba sie przesunie na przyszly rok - masakra.. i te reklamy na stronie i w radiu to zart
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

pewnie gdzies tak w lutym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiory w 2017

To już pewne.

Decyzja o pozwoleniu na użytkowanie ma być wydana 20.12.2016 (o ile zostanie wydana, bo zawsze może się okazać że coś jest nie tak), a więc prawomocna będzie na sam koniec roku. Do tego trzeba doliczyć czas na powiadomienie klientów, wpłatę ostatniej transzy, ustalenie kolejki odbiorów (~150 mieszkań), i znowu powiadomienie nabywców o terminach.

Sumując, są bardzo nikłe szanse, że ktokolwiek dostanie termin odbioru na styczeń, chyba że przynosi gotówkę w reklamówce do biura.

A reklamują: zamieszkaj na święta - ale nie mówią o które święta chodzi. Na wprowadzanie się na wielkanoc jeszcze są szanse, pod warunkiem szybkiego uwinięcia się z remontem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdy kupowaliśmy mieszkanie na tym osiedlu .... obiecywali, że wprowadzimy się w tym roku, że budowa "wyprzedza" termin itd ....
Wyszło jak zawsze ....
Deweloper ... no cóż jak jesteś potencjalnym klientem to .... obiecują "złote góry" jak zapłacisz kasę mają człowieka w przysłowiowej "d*pie".
Ciekawe co obiecują kupującym mieszkanie w drugim etapie ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

20.12

A skąd informacja, że decyzja ma być 20.12?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z biura sprzedaży. Więc równie dobrze może być naciągnięta, tak jak wcześniejsze informacje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jestescie pewni ze to zalezy od dewelopera??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

A my juz odbieramy jednak:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A kiedy dokładnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wlasnie czy juz maja Panstwo konkretna date odbioru?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak kupiliscie za gotówkę, to wierzę :)
Jednak nie wcześniej niż 27. grudnia, o ile zostanie wydana pozytywna decyzja na inspekcji która ma się odbyć 20. grudnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś ma już ustalony jakiś termin odbioru?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy jestescie swiadomi ale przy podpisaniu umowy deweloperskiej znajduje sie zapis ze trafo nie bedzie wydzielone a dostawca energii bedzie WYŁĄCZNIE spółka córka JW - ZEUP.

a elewacja faktycznie jest cala w bomblach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwsze słyszę, pamiętam za to zapis mówiący o dostawcy energii wg wyboru klienta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

???

ja mam w akcie zapis ze "przygotowanie lokalu do opomiarowania przez dostawce energi na podst indywidualnej umowy z klientem"
nie mam ani slowa o jakiejs firmie ZEUP
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkaniec

My już odebraliśmy. Części wspólne są bardzo ładnie wykończone. Piękny Park na terenie osiedla. Nawet windy zabezpieczyli.

W protokole mam kilka usterek np. pęknięte ściany.

Generalnie jest ok.

I co najważniejsze nie ma człowieka z agresywnymi psami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gratulacje

Odebraliście mieszkanie z usterkami? Jak będzie wyglądać ich naprawa? Pozdrawiam sąsiada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
W jakim budynku Panstwo odebrali?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkaniec II

Również odebraliśmy :)
Ścian popękanych nie mamy ale okazuje się konieczna naprawa akryli od zewnetrznej strony okien i wymiana parapetu balkonowego... żaden problem - już przekazałem klucze wykonawcy budowy i dziś wszystko zostanie usunięte.
BTW - ściany będą pękać bo wiąże się to z osiadaniem budynku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
My rownież odebraliśmy. Jestesmy bardzo zadowoleni. W mieszkaniu prawie nic nie było do poprawki wiec wyglada na to ze do naszego budynku bardzo sie przyłożyli. Okolica czyli cześc wspólna pięknie zrobiona. Ciekawe ile czasu beda trwały hałasy zwiazane z urządzeniem sie sąsiadów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

W których budynkach odebraliście już mieszkania?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkaniec - czy też wymusili na Tobie podpisanie umowy o energie elektryczną z ich spółką córką?

Co jeszcze było nie tak przy odbiorze mieszkania. Możesz polecić jakiegoś fachowca, który pomoże przy odbiorze mieszkania oraz informacje ile taka usługa kosztuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niezła zagrywa z ich strony. Albo podpisujesz albo nie masz prądu przez 4 miesiące. Kciuk w górę.

Najlepsze to zostawianie drzwi od klatki otwartych na oścież na całą noc przy -7 stopni, a zaraz za drzwiami grzejnik ustawiony na 5. Nie mogę się doczekać pierwszego czynszu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

???

to napisz kartke zeby sasiedzi zamykali drzwi, jakos nie wierze ze ktos z jw przychodzi wieczorami i specjalnie otwiera drzwi klatek na oścież
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie napisałem że robi to ktoś z jw.

Po prostu szkoda, że ludzie nie myślą. Zresztą już takie rzeczy przerabiałem w życiu, że wcale bym się nie zdziwił.

JaG - zwróć uwagę na okna i parapety. Często są podrapane i rzuca się to w oczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oj coś marudzisz. Osiedle piękne. Mieszkanie ładnie oddane trochę dali ciała z terminami odbioru ale generalnie jest ok.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Głupoty

Co Ty wygadujesz za bzdury i siejesz ferment. Nikt Ci umowy nie nakazuje podpisać. Po prostu firma energetyczna należąca do JW przygotowała się wcześniej i zamontowali liczniki. Chcesz podpisać Umowę to masz prąd tego samego dnia. jeśli nie chcesz to musisz iść do Energi, Taurona czy gdziekolwiek i podpisać z nimi Umowę i czekać na instalatora. Przecież to jest naturalne na każdym nowym osiedlu, że czekasz. A te 4 miesiące (swoją drogą przesada), które wymyśliłeś to nie jest wina JW tylko firmy, z którą podpisujesz Umowę. JW nic nie utrudnia ani nie blokuje. Ale najlepiej jest powiedzieć, nie dali mi wyboru jak za komuny i przystawili pistolet do skroni no to podpisałem.
Poza tym, rozumiem, gdyby Zeup mial ceny z kosmosu, ale są one równie atrakcyjne jak innych firm (jedynym minusem jest brak taryfy weekendowej).

Reasumując, nie strasz ludzi swoją niekompetencją.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdzie odebraliście?

jest juz ktoś z Trójki? Niektóre remonty na osiedlu już zaawansowane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a z 6?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W bloku 1 ja już odebrałam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

4 A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My 6A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam sąsiada:)

Ja odebrałem 31/12/2016 i miałem wszystko w porządku z mieszkaniem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

3B jakieś 2 tyg temu i w zasadzie wszystko OK
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas tez wszystko było ok blok 6B
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

elewacja

Witam
jestem z trójki
spójrzcie na tą drewnianą elewację
pojawiają się bąble
trzeba będzie zadziałać z reklamacją
pozdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie
Ogolnie mało remontów i bardzo mało osob juz zamieszkało- ciekawe ile czasu beda trwaly remonty i na co ludzie czekają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy usuneli bable/ elewacje

Po deszczach znowu bable, czy po ewentualnej naprawie sa czy juz jest wszystko ok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co powiecie na to, by ktoś może założył grupę mieszkańców osiedla Bernadowo Park na facebooku? Wydaje mi się, że wtedy wszystkie bieżące sprawy będzie tam łatwo omawiać czy przedyskutować.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To załóż:) ja jestem za!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogę dać linku - grupa nazywa się "Bernadowo Park Gdynia - forum mieszkańców", znajdźcie i dołączajcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa na Facebooku

Wszystkich mieszkańców zapraszamy do dołączenia do grupy na Facebooku: "Bernadowo Park Gdynia - forum mieszkańców" :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakiś przedziwny sposób nie mogę znaleźć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogę dać linku tutaj :( Spróbuj w adresie wpisać na końcu "/", "groups", "/" i nr 1269627673118037
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze wklej link bo tez nie moge znalezc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze podaj swoje dane zeby poszukać Ciebie a Ty nasz dodasz do tej grupy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogę dać linku, końcówka adresu to /groups/1269627673118037/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wpiszcie to na końcu linku na facebooku, to powinno wejść :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ILE ZA METR?

Ile płaciliście za metr i przy jakiej wielkości mieszkania? Czy dało się coś "utargować"?
Nam agent przedstawił cenę pomiędzy 7000a7500za metr.
Za tyle znajomi kupili mieszkanie w garnizonie. Altoria w Gdyni 6500.
Czy to przypadkiem nie za drogo za tego dewelopera???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok 6 za metr ale to było pod koniec roku, są na giełdzie i zależało im na "dopieciu roku"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co ma piernik do wiatraka? Sprzedaz przed koncem roku tylko zwiekszyla ich zadluzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele również zalezy od tego na którym piętrze znajduje się mieszkanie. Wprawdzie kupiliśmy mieszkanie jeszcze w roku 2015 ale cena wyniosła ok 6200 za metr wraz z komórką lokatorską i miejscem w hali. Komórka lokatorska - z tego co pamiętam akurat jej cena jest nienegocjowalna... podobnie jak garażu.
Mieszkamy już na osiedlu i jesteśmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile za metr ?

7000/7500 to jakieś przekłamanie, realna cena to w tej chwili 6400.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o info którego piętra dotyczy tą cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja płaciłem 6900 za metr ( drugie piętro ) , wliczone są 2 miejsca postojowe, piwnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I piętro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płaciliśmy Ok 6700 za metr. Mamy 76 metrów 4 pokoje na drugim pietrze. Negocjowaliśmy komórkę lokatorska i mieszkanie minimalnie. Mieszkanie kupione w lutym tęgi roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mu rownież 6800 za metr z miejscem i piwnica 1 pietro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Hossa to akurat jeden z największych badziewi na rynku więc nie powinno nikogo dziwić to, że jest tańsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cena

Ciesz sie ze dostales oferte na 7 tys za metr , te mieszkania ida jak burza i podobno cena ma zaraz isc do gory , ja zaplacilem 6900 za metr i uwazam ze to dobra cena jak za tego typu mieszkanie w takiej okolicy tak wykonczone
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja sie niezalapalem na 1 pietro. Mieszkan na 1 piętrze już nie ma. Za 2 piętro płaciłem 6800zl/m2 i nie dostałem rabatu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie uruchomiono sprzedaży dwóch ostatnich budynków czyli 8.2 i 11, mieszkań nie zabraknie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niemożliwe bo ja kupiłam w budynku 11.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe, na stronie ofertowej nie ma tego budynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapomnij o tej stronie, ona jest bardzo rzadko aktualizowana, jak serio się interesujesz zakupem to kontaktuj się z biurem
poza tym w radiu i w internecie ogłaszali jakiś czas temu że w sprzedaży mają już ostatni budynek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2020 rok

Ludzie sprzedają po 12 tys za metr, 2020r :d komedia. W niektórych przypadkach wzrost ceny 100% przez 2-3 lata od zakupu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli psy gryzą i zagryzają idą do uśpienia. Bzdury mówi pan ze spokojnej. Jeśli do tej pory nikt ich nie uśpił odwiedzi pana ze spokojnej policja za narażanie i zatajanie faktu. Grozi za to co najmnie grzywna. A właścicoelowi psów więzienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ale właściciel psów ma "żółte papiery " .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Psów już nie ma, jedynie dziki w okolicznym lesie można spotkać (osiedle jest ogrodzone więc nie ma się czym przejmować). Poza tym piękne okoliczne lasy, stadnina koni w pobliżu i wiele ścieżek rekreacyjnych. My korzystamy i polecamy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wysokie koszty ?

Witam, kazdy pisze o dziwnych sytuacjach z psami itd ale niech ktos napisze o kosztach utrzymania. Slyszalem ze sa strasznie wysokie. Ponoc podgrzewanie wody jest wysokie oraz czynsz. Rozmawialem z mieszkancem jak ogladalem mieszkanie i potwierdzil ze mieszka z zona w 56m2 i placi ok 600zl. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ok 600 zł za 56 m to wcale nie 'strasznie' dużo.
Ja za 63 m mam za listopad do zapłaty 599 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opóźnienia

Czy byly jakies opoznienia w oddawaniu mieszkan? Jeśli tak, to czy byly wyplacane odszkodowania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście , ze były opóźnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak duże dokładnie i jak z wyplata za te opóźnienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Około miesiąca, wyplacono odszkodowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak długi był czas oczekiwania na pieniądze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mały Kack

Perła Księcia Kiejstuta - opinie i oceny (5 odpowiedzi)

Perła Księcia Kiejstuta powstaje w dolnej części Małego Kacka - blisko głównej osi komunikacyjnej...

Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś wie dlaczego został zlikwidowany Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca?...

Olgierda 89 (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem - zarówno...

do góry