Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Polecam!
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

POLECAM!!! Szkoła z klasa wątek zamknięty Super szkoła, lektorzy,klimat, obsługa. W koncu znalazłam szkołe,w której...
~Me
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 września 2010

indywidualne podejście. wątek zamknięty Indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań ucznia. Luźna atmosfera napewno...
~michal
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 grudnia 2009

NIESTETY ZMIANY wątek zamknięty Niestety zmiana własciciela spowodowała,ze najlepsi lektorzy pożegnali się z...
~kursant
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 października 2008

SUPER wątek zamknięty Spędziłam z Bestem prawie 8 lat - zaczynałam jeszcze w liceum a skończyłam...
~była kursantka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 października 2007

Nie żałuję i polecam innym wątek zamknięty Posłałem tam w ub. roku córkę na naukę angielskiego. Jest zachwycona....
~aandy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 października 2007

szkoła na 6! wątek zamknięty świetna szkoła, warta polecenia
~Haneczka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 września 2007

Świetna szkoła językowa !!! Polecam! wątek zamknięty Szkoła została mi polecona przez koleżankę, do dziś jestem jej wdzięczna ;)...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 lipca 2007

Polecam! wątek zamknięty Zakończyłam właśnie kurs językowy w szkole BEST. Jestem bardzo zadowolona z...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 czerwca 2007

Warto tu przyjść! wątek zamknięty Właśnie zakończyłem kurs języka angielskiego - i zastanawiam się czy nie...
~Maxi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Szkoła jest super:) wątek zamknięty Szkoła jest super Uczyłem się wcześniej w innych (tzw....
~Świderek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

11

wątków

do góry