Widok

Bez urazy

Bez urazy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Bez urazy.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry fim.

Wczoraj go widziałem i polecam. Można było się pośmiać:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jest ok, ale majstersztyk to nie jest

Początek i środek w sumie przyjemny. Mozna się pośmiać co jakiś czas. Końcówka trochę przynudziła. Do obejrzenia jak najbardziej ale w domu, w kinie niekoniecznie :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Filmy

Ojczyzna (5 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Ojczyzna . Przeczytaj o filmie.

Straszny film (10 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Straszny film . Przeczytaj o filmie.

Za duży na bajki 3 (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Za duży na bajki 3 . Przeczytaj o filmie.

do góry