Widok

Bezapelacyjnie najlepsza szkoła w trójmieście!

Idąc na kurs na prawo jazdy spodziewałam się nudnych wykładów i jazd z nadpobudliwym i agresywnym instruktorem. Ale w tej szkole to niemożliwe! Wykłady cudownie prowadzone przez Pana Janusza, na których nie było mowy o nudzie. Podawanie przykładów z doświadczenia własnego lub znajomych powodowało że w głowie zostawało naprawdę dużo. Pan Janusz nauczył nas nie tylko przepisów, ale również typowo przyziemnych rzeczy typu : co robić w razie kolizji czy czego unikać przy kupnie pierwszego samochodu :) Humorystyczne i luźne podejście do kursantów sprawiało że czułam niezwykły żal, że to już koniec.. Jazdy miałam z Panią Marzeną i krótko mogę powiedzieć - rewelacja! Wszystko na spokojnie i na luzie, cierpliwość Pani Marzeny niesamowita, bo sama sobie nie raz miałam ochotę strzelić po głowie :D wszystko wyjaśnione od strony technicznej i nie tylko. W TEJ SZKOLE NAUCZĄ WAS JEŹDZIĆ A NIE JAK ZDAĆ EGZAMIN! A to duża różnica! Ja już czekam na swój dokument i ruszam w świat. Czas spędzony w tej szkole będę wspominać z ogromnym uśmiechem i sentymentem :) Jeśli ktokolwiek się waha - przestańcie! Lepszej szkoły nie znajdziecie! POLECAM! POLECAM! POLECAM!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: -
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Marzena to niezwykła osoba i niezwykły instruktor.Jeżdziłem z tą Panią i potwierdzam,że cierpliwość i wiedza przekracza najśmielsze oczekiwania.Jest absolutnie genialna pod każdym względem,a do tego skromna i normalna dziewczyna,z którą można też ciekawie pogadac :D
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dziękuję za opinię
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry