Widok

Bezczelność, bezczelność i brak kultury.

Po dzisiejszej wizycie do tej pory nie mogę dojść do siebie. Lekarka na dzień dobry skrytykowała dziecko, że pyta co jest na plakatach w jej gabinecie ( powiedziała, żeby rodzice kupili mu encyklopedie i w domu pokazywali, bo jej przeszkadza jego gadanie). Następnie kiedy synek przestraszony nie chciał dać zrobić sobie badania, lekarka zrobiła nam dziesięciominutowy wykład, jak to źle mamy wychowane dziecko, że jest histerykiem, cholerykiem i nie ma przyjemności ani obowiązku go leczyć, bo nie jest umierający. Zamiast nas uspokoić, poprosić byśmy przyszli drugi raz, a do tego czasu np. poćwiczyli "na sucho" badanie w domu, po prostu odmówiła nam dalszego leczenia, a na koniec oświadczyła, że ma nadzieję, że widzieliśmy się ostatni raz. Oczywiście za wizytę skasowała odpowiednią kwotę. Jestem w szoku, jak można tak potraktować rodzica i dziecko i jeszcze kazać za to zapłacić. Nikomu nie życzę takiego potraktowania. Pani doktor chyba woda sodowa uderzyła do głowy.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli to naprawdę tak wyglądało, to złożyłabym skargę do Izby Lekarskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To naprawdę wiarygodna odpowiedz - przy pierwszej wizycie też dostaliśmy "opier..." że nie siedzimy spokojnie i w ogóle że dziecko źle wychowane itp, zamiast uspokojenia snucia, fochy plus jakieś 10min "jechania" przy nas po pani z rejestracji o czym pisałem już w swojej opinii..
W sumie ze względu na badania, dobro dziecka itp, złudzenia byliśmy aż trzy razy ale - naprawdę nie warto.
Najważniejsze by człowiek chciał wyleczyć, poznać temat, choć w minimalnym stopniu - dr Urbańska na pewno nie chce. Traktuje pacjentów jak natrętne robactwo. Ludzie naprawdę, omijajcie ten obiekt!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie w 100%!!!! dzis wrocilam od tej Dr. jeszcze dojsc do siebie nie moge jak nas potraktowala!!!!! bez kultury, krzyczy na dziecko, jest okropna!!!!!!!!! za pierwszym razem kazala kupic sprey i dawac dziecku wizyta byla 5minutowa zaplacilam za wizyte dzis bylam drugi raz krzyczala na dziecko!przy badaniu, zglosze to gdzie trzeba,taka osoba nie powinna leczyc dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry