Grażyna Urbańska

Laryngolodzy

Gdańsk, Biała 7A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bezczelność, bezczelność i brak kultury. wątek zamknięty Po dzisiejszej wizycie do tej pory nie mogę dojść do siebie. Lekarka na dzień...
~angie
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2015

zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Pani Doktor Urbańska to bez wątpienia świetny specjalista. Jej pomoc i...
~Milena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

polecam wątek zamknięty Konkretna, dobra lekarka. Przez prawie rok leczyliśmy wysiękowe zapalenie...
~magggg
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

A ja bardzo polecam !!! wątek zamknięty Dwa dni temu byłam u Pani Doktor z moją 6 letnią córcią. Wcześniej...
~Kinga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

nie polecam!! wątek zamknięty Lekarka jest bezczelna i arogancka w stosunku do zmartwionych rodziców!...
~ta matka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

laryngolog, foniatra wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa, zbyt długie kolejki
~ryszard
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

szkoda czasu wątek zamknięty okropna osoba. lekceważący stosunek do rodzica, do dziecka nieco lepsze...
~krokodylowa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

niewarto wątek zamknięty Jeszcze u takiej lekarki nie byliśmy. Ocenia osoby po pierwszych zdaniach....
~Inka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Bardzo dobry lekarz wątek zamknięty Świetna obsługa i podejście do pacjenta. Badanie-mimo obaw- przeprowadzone...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Komu wierzyć? Najlepiej samemu przyjść do Pani Doktor i sprawdzić. Może...
~DD
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

polecam wątek zamknięty Gabinet dobrze urzadzony, obsluga jak nalezy, efekty rewelacyjne. Pozdrawiam...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 września 2007

Opinia wątek zamknięty Wiatam, calkowiecie nie zgadzam sie z przedmowcami. Pani Doktor jest jak...
~Piotr R.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2007

nie polecam wątek zamknięty Zgadzam się z przedmówcą pani doktor nie ma pojecia o leczeniu . niestety...
~matka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

Aż strach się bać! wątek zamknięty Nie będę miło wspomniał wizyt u Pani Urbańskiej. Powinna przyznać się, że...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

14

wątków

do góry