Widok

szkoda czasu

okropna osoba. lekceważący stosunek do rodzica, do dziecka nieco lepsze podejście. w czasie prywatnej wizyty odbiera telefony, wchodzi sobie pani z rejestracji i w połowie zdania mi przerywa a ona zaczyna z nią dyskutować o jakichś organizacyjnych sprawach - żadnego przepraszam, jakby mnie nie było. potem mi mówi, że za te 80zł to ludzie niewiadomo czego oczekują. nawet nie chcę myśleć jak wygląda wizyta na fundusz, czyli "darmowa". leczenie nijakie, w sumie żadnych konkretnych informacji, odpowiedzi na pytania rodzica zdawkowe, ogólnie szkoda kasy i czasu, bo w przypadku zdrowia dzieci często czas się liczy, a ten czas, w którym chodziliśmy do pani dr Urbańskiej uważam za stracony, szukam właśnie nowego laryngologa i zaczynamy od początku.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się Pani Doktor błędne diagnozuje straciłam rok z dzieckiem słysząc ze mam się przygotować ze moje dziecko nigdy nie będzie mówić bo nie słyszy. Dziś moje dziecko spiewa piosenki i chodzi do normalnego przedszkola . Uciekajcie od Pani doktor Urbańskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry