Widok

nie polecam!!

Lekarka jest bezczelna i arogancka w stosunku do zmartwionych rodziców! Jeszcze takiej gwiazdy nie spotkalam! Musiałam się powstrzymywać, żeby nie wcisnąć jej snikersa żeby przestała gwiazdozyc! Do tego jej zalecenia są staromodne i nie praktykowane. Do pacjenta podchodzi jak do przypadku nie do człowieka. Mało tego , podczas wizyty krytykuje inne schorzenia wykazując obrzydzenie. Zapomniała po co stała się lekarzem, a o przysiedze hipokratesa chyba nie słyszała nawet. Nie polecam! Traktuję ludzi z taką wyższością ze mozna sie tylko bezsensu zdenerwowac! Nie polecam!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, Gwiazda to dobre określenie :) ale ja odbieram ją jako zbyt prostą kobietę, by to wszystko zauważyć. Nie zarzucę jej jednak, ze źle zdiagnozowała mojego syna. Szybko i sprawnie go przebadała, po tych wszystkich poprzednich gabinetach i lekarzach - tu przynajmniej sprzęt profesjonalny, kamera. Pani doktor podejścia do dzieci może nie ma, ale ja otrzymałam to, czego szukałam - wyleczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak wyżej nic mila i uprzejma! sprzęt dobry ale co z tego.. teraz mam laryngologa na nfz jest przynajmniej z sercem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry