Widok

Bezczelny, opryskliwy lekarz (K.Onichimowski)

Witam ... Chcę z całego serca odradzić WSZYSTKIM kobietą lekarza K.Onichimowskiego. Mam ogromnie przykre doświadczenia z tym lekarzem.. Lekarz ten przyjmuje w Rumii na NFZ i ponoć prywatnie w Gdynii.. Ja miałam pecha , bo byłam bez pieniędzy i chodziłam państwowo. Prowadziłam z nim ciąże i na początku wszystko było w porządku, był dziwny ale znośny.. Pod koniec ciąży od 28 tygodnia "wyżywał się na mnie" i to dosłownie..Krzyczał , był nie miły , traktował mnie z góry , tylko dlatego ,że zrobiłam badanie USG w 3D nie tam gdzie on sobie życzył..Upokarzał mnie na tyle głośno ,że inne kobiety to słyszały na korytarzu..Dlaczego nie zmieniłam lekarza? Owszem zmieniłam, na dobrego kolegę P. Onichimowskiego co dało skutek taki sam.. nie wiedziałam o tym.. A co do Pana Onichimowskiego, nie udzielał on odpowiedzi na moje obawy i pytania ..pozwolę sobię zacytować parę jego cytatów:
" A po cholerę robić te badania? To jest państwowa wizyta a nie prywatna"
"Dlaczego baba w aptece nie dała Pani tego leku? To niech Pani sobie wypierdziela do Pani z apteki , niech ona Pania leczy"
"A co za idiota Panią badał w szpitalu? Tam wogóle pracują lekarze? Bo dla mnie to debilizm"
"A po co Pani się interesuje wagą dziecka , to są pierdoły , nie chce mi sie na NFZ Pani robić USG"
"Gdybym miał Pani co parenaście tygodni robić USG w NFZ - to bym na chleb nie zarobił"
"Co to jest 200zł"- te badania powinny kosztowac ciężarne co miesiąć i było by sprawiedliwie dla lekarza"
Wiec Kochane , błagam przemyślcie to jeszcze raz zanim zdecydujecie się na wizytę u niego, bo ja pod koniec ciąży przez niego nie potrafiłam się nią cieszyć. Pozdrawiam i życzę Wam ciąży bez stresów!
NIGDY DO ONICHIMOWSKIEGO!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mogę się z czystym sumieniem podpisac pod tym postem. Wizyte zaliczyłam u niego na szczęście tylko jedna. Bylam w 5 tyg ciąży ale niby nic nie bylo widać. Odniosłam wrażenie, ze lekarz naśmiewa sie z tego, ze zrobilam test ciążowy. Byl mega niesympatyczny. Żadnego badania nie zlecił, chociazby Bety. I pierwszy raz badanie na fotelu mnie bolało!

Choć naczytałam sie dosyc sporo negatywnych opini (szkoda, ze po wizycie) na temat jego zachowania to podobno jest dobry "w trudnych przypadkach" ale ile w tym prawdy to nie wiem...

Bynajmniej moja noga nigdy u niego w gabinecie nie postanie!
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A tak poza tym jego badania zawsze były bolesne , znieczulica kompletna!
Mało żelu (albo brak) , zwiernik wpychany na siłę , wyciągany równie boleśnie ...Gdy poszłam do innego lekarza , aż mi łzy poleciały bo sądziłam ,że to musi boleć...Nic bardziej mylnego! Mam wrażenie ,że on miał radochę z tego ,że traktuje mnie przedmiotowo..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też tak uważam. Kochane omijajcie go szerokim łukiem !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje Pani za te opinie, sama zresztą zaraz sie postaram napisac wszystko dokladnie jak mnie przyjąl ten lekarz. Beszczelny czlowiek , mialam nadania z przed dwoch miesiecy ( usg oraz cytologie) i przyszlam do noego skonsultowac a on kazal minsie jeszcze raz rozebrac po to aby zrobic niwe badania bo stwierdzil ze cytologia jest przedawniona ! Z przed dwoch mcy ! I ze to nie on ją robil a on chce miec swoje wlasne badania ! Cyrk jakich malo bo najwidoczniej pan dr chcial sobie mnie poprostu pooglądać . Ja rowniez sobie sama tej cytologii nie robiłam tylko laboratorium odpowiednie badalo wynik. Wyniki rewelacja wiec po co sie pytam ma byc to ponowne badanie?? Dostałam szalu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Łukasz - opinia (3 odpowiedzi)

Profesjonalny obsługa, polecam mecenasa Andrzeja Kopeć

Rodzic - opinia (4 odpowiedzi)

Nasze dziecko przeniosło się z tej szkoły, bo było źle traktowane przez wychowawcę, nauczycielkę...

zastanawiam się nad zapisem - ocena (3 odpowiedzi)

widziałem treningi - są na bardzo wysokim poziomie i dzięki doświadczeniu trenera zauważyłem ze...

do góry