Widok

Bezinwazyjny lifting twarzy

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja rzeczywiście jakieś efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama zastanawiam się aktualnie nad dwiema opcjami:
1. nad operacją - ale tego trochę się boję tym bardziej, że czytałam sobie opinie i wiele zabiegów daje dobre efekty ale zdarza się, że coś pójdzie nie tak ale wtedy trudno jest to odwrócić.
2. nad ultraformerem iii ale boję się, że nie będą to trwałe efekty bo jest to chyba tylko masaż?
Wcześniej chciałam złote nici, ale koleżanka miała i nie była zadowolona z efektów. Efekt jakiś tam jest ale nie taki jakiego się spodziewała.

Ultraformer Iii to nie jest zupełnie masaz. Sa to fale ultradźwiękowe, które powodują obkurczenie tkanek i stymulują skórę do produkji kolagenu ( a jak wiadomo po którymś tam roku, z tego co pamiętam po 25 kolagen przestaje się produkować). Sama bylam na jednym zabiegu i osobiście widzę rdużą róznicę na plus w wyglądzie mojego podbródka..

Gzie mają coś takiego?

W clinica cosmetolgoica. Ja robiłam u nich w Gdańsku, ale z tego co wiem to mają chyba filię rownież i w Gdyni.

No włąśnie sama bym się na to wybrała jakbym miała pewnośc, że zabieg będzie trwały a nie jedynie na jakiś czas :( A nikt mi takiej gwarnacji nie da. Bo co z tego, że pójdę skoro po pól roku skóra moze wyglądać tak samo.

Tak na pewno nie będzie :P Sama bylam na zabiegu kilka miesięcy temu.Efekt nadal jes dobry. Poza tym skóra ciągle się starzeje, jasne,że za kilka lat będziemy wyglądali gorzej niż wygladamy teraz tak wiec w przypadku żadnego zbaegu nie masz gwrancji efektów na zawsze. Nawet jeśli zrobisz sobie lifting operacyjny ;)

Dziewczyny zastanawiam się poważnie nad tym zabiegiem ale interesuje mnie czy to boli?
Aha i czym sie rózni ultraformer od ulthera?

Nie boli, no może troszkę ale nie jest to ból ale raczej dyskomfort jeśli miałabym to jakoś opisać ;) Ultraformer III różni się tym od ulthery , że jest to nowszej generacji urządzenie i daje ogólnie o wiele lepsze efekty. Tak wiec jeśli chcesz się wybrać na zabieg to właśnie na ultraformer. Zapłacisz więcej ale za to będziesz widziała efekty szybciej oraz lepsze.W Gdańsku maja to urządzenie z tego co wiem jedynie w clinica cosmetologica.

Dziekuję ;* Jeszcze mam jedno pytanko .Czy wystarczy jeden zabieg czy trzeba to powstarzać?

Nie ma sprawy :) Wystarczy zwykle jedynie jeden zabieg. Nie trzeba powtarzać. Chociaż po roku czy po dwóch warto jest ponoć przeprowadzić jeszcze jeden zabieg dla utrzymania efektu na twarzy.Jednak to już zależy od wybranej osoby i jej predyspozycji. Trzeba po prostu obserwować swoją twarz :). Jeśli zdecydujesz się na ultraformer to efekt może być podobnie długi jak w przypadku liftingu operacyjnego. Jednocześnie bez efektów ubocznych i dla mnie to największa zaleta.

Ja naiwna myślałam, że opiniuję wpis realnej osoby, ale po tym dialogu i minusie na moim wpisie widzę, że jest prawdopodobnie wyłącznie reklama Clinica Cosmetologica. Każdą osobę, która zechce wyrobic sobie zdanie na temat HIFU i innych technologii zachęcam do zapisania się do grupy na FB medycyna estetyczna i kosmetologia aby przeczytać realne opinie i komentarze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze lepsze urządzenie do HIFU posiadają w Secret Avenue w Gdańsku. Wykonywałam tam zabieg na twarz i jestem zadowolona. Z tego co wiem jest to obecnie najnowocześniejsze urządzenie i nazywa się Utims3. Natomiast trudno mi porównać do Ultraformera. Wiem tylko, że Instytut wybiera same najlepsze urządzenia z rynku światowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nici liftingujące pdo dają efekty, chociaż termolifting też jest bardzo skuteczny. W Klinice Gorszewska są obie te metody. Można wybrać jedną strefę lub skorzystać z "pakietu" twarz, szyja i dekolt. Oczywiście wszystko zalezy od stanu skóry, ale sama robiłam i kilka koleżanek i moim zdaniem u każdej z nas były efekty.
do góry