Do Gdprawko trafiłam z polecenia. Przed 12 laty odbyłam kurs w innym województwie i 2 podejścia egz które bardzo mnie zniechęciły. Nadszedł dzień, gdy stwierdziłam, że muszę spróbować nad sobą popracować bo jakby nie mam wyjścia. Formalności załatwiłam bez problemu i szybko i tak trafiłam pod skrzydła Artura i dopiero tak otworzyłam oczy ze zdziwieniem ze uczyć a nauczyć robi różnicę. Artur nauczył mnie przede wszystkim myśleć (a nie jeździć na pamięć i liczyć obroty kierownicą!!!) przewidywać czytać znaki i czuć się świetnie za kółkiem. Dodam że mam trudny charakter i jestem narwana a on mnie poskromił i nie poddał się gdy ja już traciłam nadzieje i nerwy wzięły górę. Postawił mnie do pionu i zdałam :D Nauczyciel z powołania i profesjonalista pod każdym względem. Auto w super stanie, praktyczne wskazówki dotyczące eksploatacji auta na co dzień a nie tylko na egzamin, ćwiczenia i trasy dobrane idealnie pod egzamin. Elastyczny i szanujący każdą minutę lekcji, zawsze skupiony cierpliwy i wytrwały by doprowadzić Cię do upragnionego sukcesu. Nauka to czysta przyjemność. Polecam wszystkim Gdprawko!