GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krystian - opinia nowy temat Szczerze polecam Panią Klaudie, ma fantastyczne podejście do kursanta, na...
~Krystian
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 24 maja 2022

Jacek - opinia nowy temat Pozytywne, pomimo mojego ogromnego talentu do popełniania błędów instruktor...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 23 maja 2022

Weronika - opinia nowy temat Jazdy z Panem Grzegorzem- bajka. Wyrozumiały, cierpliwy i sympatyczny...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 maja 2022

Krystian - opinia nowy temat Polecam wszystkim szkołę jazdy GD Prawko! Zajęcia teoretyczne w świetnej...
~Krystian
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 10 maja 2022

Martyna - opinia nowy temat Z całego serca polecam Pana Grzegorza, systematyczne jazdy 2 razy w tygodniu,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 maja 2022

Łukasz Z. - opinia nowy temat Miałem wielkie szczęście i zaszczyt nauki jazdy z najlepszym instruktorem...
~Łukasz Z.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Alicja Dziemidowicz - opinia nowy temat Jezdzilam z panem Lukaszem i byl to najlepszy instruktor jakiego moglam sobie...
~Alicja Dziemidowicz
-

dodano: 25 kwietnia 2022

JT - opinia nowy temat Polecam kurs i instruktorów, a w szczególności Pana Grzegorza dzięki któremu...
~JT
-

dodano: 15 kwietnia 2022

Dominika L. - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowolona z kursu w GD Prawko Jako, że godziny pracy...
~Dominika L.
-

dodano: 14 kwietnia 2022

Michał - opinia nowy temat Pan Artur najlepszy instruktor w Gdańsku ,polecam serdecznie. Osobiście...
~Michał
-

dodano: 13 kwietnia 2022

Piotr - opinia nowy temat z całego serca polecam instruktorkę Klaudię , bardzo pozytywna , pełna...
~Piotr
-

dodano: 13 kwietnia 2022

Maciej - opinia nowy temat Egzamin zdany za 1szym razem, przejeździłem 30h bardzo polecam, w...
~Maciej
-

dodano: 8 kwietnia 2022

Marcin Gutowski - opinia nowy temat Zdecydowanie pozytywna opinia w skrócie: 1. Egzamin państwowy zdałem za...
~Marcin Gutowski
-

dodano: 6 kwietnia 2022

Agata - opinia nowy temat Polecam z całego serca. Teoria przeprowadzona przez Pana Piotra- żeby takie...
~Agata
-

dodano: 5 kwietnia 2022

Ola - opinia nowy temat Moja przygoda z prawem jazdy nie była idealna, po bardzo długim czasie...
~Ola
-

dodano: 1 kwietnia 2022

Rafal - opinia nowy temat Artur jako instruktor zloto! Długo nie jezdzilem auto po zrobieniu prawka....
~Rafal
-

dodano: 1 kwietnia 2022

Damian - opinia 15/10 Teoria przeprowadzona szybko i rzetelnie. Jazdy z Panem Tomaszem sama...
~Damian
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 marca 2022

Michał - opinia Serdecznie polecam! Trafiłem na bardzo dobrego Instruktora!
~Michał
-

dodano: 21 marca 2022

Monika - opinia Serdecznie polecam Instruktorkę Panią Klaudię Bardzo pozytywna energiczna...
~Monika
-

dodano: 16 marca 2022

Ewelina - opinia Bardzo dobra atmosfera i pomocni instruktorzy. Jeździłam z Panem Arturem od...
~Ewelina
-

dodano: 15 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1616

1486

wątków

do góry