GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nikola - opinia nowy temat polecam instruktora Piotrka! nauczył mnie jeździć, a nie tylko jak zdać...
~Nikola
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 23 listopada 2020

Ania - opinia Polecam tą szkołę jazdy, a szczególnie instruktora Pana Łukasza. Bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 18 listopada 2020

Rynol - opinia Elegancja, super szkółka i polecam mieć na instruktorkę Panią Monikę
~Rynol
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 listopada 2020

Kornelia - opinia Kurs praktyczny z instruktorem Bartkiem, było super, dużo cierpliwości, pełen...
~Kornelia
-

dodano: 13 listopada 2020

Bartek - opinia Moim marzeniem było zdanie Egzaminu Państwowego za pierwszym razem I co???...
~Bartek
-

dodano: 10 listopada 2020

Antoni - opinia Egzamin zdany. Jazdy wyjedziłem z panem Piotrem. Bardzo profesjonalne...
~Antoni
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 listopada 2020

Gosia - opinia GD Prawko to szkoła pełna profesjonalistów, którym zależy na tym, aby dobrze...
~Gosia
1

dodano: 25 grudnia 2019

Gosia - opinia Najlepsza szkoła jazdy jaką mogłam wybrać! Pan Artur świetny instruktor,...
~Gosia
-

dodano: 5 listopada 2020

Kasia - opinia Super szkoła . Profesjonalne podejście do kursantów. Miła atmosfera. Pani...
~Kasia
-

dodano: 3 listopada 2020

Karol - opinia nNaprawdę polecam, pełen profesjonalizm. Zdałem za pierwszym razem:)
~Karol
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 3 listopada 2020

Ewelina - opinia Wybór tej szkółki był najlepszym wyborem jakiego dokonałam. Kurs online...
~Ewelina
-

dodano: 30 października 2020

Kornelia - opinia Dopóki nie wsiadłam za kierownicę myślałam, że do jazdy samochodem się nie...
~Kornelia
-

dodano: 30 października 2020

Małgorzata - opinia Polecam naukę z Panem Waldemarem. Przygotowuje do egzaminu bardzo dobrze.
~Małgorzata
-

dodano: 28 października 2020

Basia - opinia Jeśli szukasz instruktora dzięki któremu będziesz czuć się pewnie przed...
~Basia
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 25 października 2020

Kasia - opinia Wielkie dzięki dla najbardziej cierpliwego, przesymaptycznego i rzetelnego...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 października 2020

Kacper - opinia Polecam serdecznie, szczególnie kurs weekendowy. Polecam również instruktora...
~Kacper
-

dodano: 11 października 2020

Magda - opinia Bardzo polecam szkołę GDprawko a w szczególności instruktora Łukasza. Pełen...
~Magda
-

dodano: 9 października 2020

Kacper - opinia Zero problemów z dokumentacją, duża dostępność terminów i oczywiście godziny...
~Kacper
-

dodano: 5 października 2020

Marianna Czarniecka - opinia Polecam serdecznie instruktora Artura! Bardzo porządnie przygotował mnie na...
~Marianna Czarniecka
-

dodano: 24 września 2020

Paweł - opinia Jak zastawiasz się jaką szkołę wybrać. GD Prawko to świetny wybór, a jeśli...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 września 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1460

1330

wątków

do góry