GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia nowy temat Bardzo polecam tę szkołę jazdy, a w szczególności instruktora Pana Artura....
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 5 grudnia 2019

Konrad - opinia nowy temat Najlepsza szkoła w trójmieście. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem...
~Konrad
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 5 grudnia 2019

Paweł - opinia Polecam pana Artura nauka jazdy w milej atmsoferze i bezstresowo. Do tego...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 27 listopada 2019

Frans - opinia Jazdy uczyłem się z Arturem, moja naukę będę wspominał pozytywnie. W...
~Frans
-

Joanna - opinia Bardzo polecam szkole jazdy Gdprawko jak i instruktora Grzegorza dzieki...
~Joanna
-

Krzysztof - opinia P. Maciej, najlepszy instruktor w pomorskim, nauczy jeździć każdego, bez...
~Krzysztof
-

dodano: 26 listopada 2019

Ola - opinia Świetna szkoła jazdy. Miałam przyjemność jeździć z Panem Arturem. Bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 22 listopada 2019

Kalina - opinia Bardzo polecam szkółkę! Szczególnie jazdy z panem Arturem :)
~Kalina
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 19 listopada 2019

Anonimowy - opinia Bardzo wysoki poziom nauczania połączony z profesjonalnym podejściem...
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 8 listopada 2019

Roksana - opinia Serdecznie polecam! Poziom nauczania na bardzo dobrym poziomie.
~Roksana
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 listopada 2019

Najlepszy instruktor - Grzegorz!! - opinia Polecam super instruktora Grzegorza, z którym profesjonalnie prowadzone...
~Najlepszy instruktor - Grzegorz!
-

dodano: 6 listopada 2019

Aleksandra - opinia Długo zbierałam się do rozpoczęcia kursu, wybór padł na GDprawko i nie mogłam...
~Aleksandra
-

dodano: 6 listopada 2019

Marzena - opinia Bardzo profesjonalne podejście podczas trwania całego kursu. Rzeczowe i...
~Marzena
-

dodano: 5 listopada 2019

Fuksja - opinia Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Zdałam egzamin za pierwszym razem a jeździłam...
~Fuksja
-

dodano: 31 października 2019

Polecam !Najlepszy instruktor Łukasz Polecam wszystkim ten ośrodek bo nauka jazdy stała się przyjemnością. 30...
~Patrycja
-

dodano: 25 października 2019

osk gdprawko Z całego serducha polecam osk gdprawko. Teoria jest prowadzona przez bardzo...
~Oskar
-

dodano: 22 października 2019

Tomasz - opinia Witam wszystkich serdecznie polecam tą szkołę jazdy wszystkim co chcą zdać za...
~Tomasz
-

dodano: 20 października 2019

Świetna szkółka Jeżeli zaczynacie przygodę z prawem jazdy to ta szkółka będzie idealna....
~Ewelina
-

dodano: 18 października 2019

Polecam serdecznie Polecam gorąco cała szkółkę która super przeprowadza teorie, jazdy i egzamin...
~Wiktoria
-

dodano: 17 października 2019

Zdane za pierwszym podejsciem Serdecznie polecam GDPrawko. Świetne miejsce aby zacząć swoją przygodę z...
~Aleksander
-

dodano: 16 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1395

1261

wątków

do góry