GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia nowy temat Do kursu teoretycznego (wykładów) nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 stycznia 2020

Ewa - opinia nowy temat Zajęcia teoretyczne prowadzone były w przyjaznej atmosfery, wiedza...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 16 stycznia 2020

Marcel Kuczmera - opinia nowy temat Wybrałem GDprawko na podstawie kilku rzeczy: 1. Bliskość od szkoły i domu 2....
~Marcel Kuczmera
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 16 stycznia 2020

Mary - opinia Jestem bardzo zadowolona z nauki jazdy w GDprawko. Pan Artur w przyjaznej...
~Mary
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 stycznia 2020

Michał Lickiewicz - opinia Super szkółka, polecam serdecznie, najwyższy poziom nauczania. Jeździłem z...
~Michał Lickiewicz
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 stycznia 2020

Krzysztof Mastalerz - opinia Zdane, polecam w 100%. Powiedzą i będą uczyć tak byś nie tylko zdał, ale był...
~Krzysztof Mastalerz
-

dodano: 7 stycznia 2020

Jakub - opinia Z całego serca polecam GDPrawko, a w szczególności instruktora Maćka, dzięki...
~Jakub
-

dodano: 3 stycznia 2020

Gosia - opinia GD Prawko to szkoła pełna profesjonalistów, którym zależy na tym, aby dobrze...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 25 grudnia 2019

Klaudia - opinia Nie wiem co powiedzieć, bo do powiedzenia mam naprawdę dużo! Prawo jazdy, a...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 grudnia 2019

Klara - opinia Jeździłam z Arturem i było super, zdałam egzamin w Pordzie za pierwszym razem ☺️
~Klara
-

dodano: 20 grudnia 2019

Ania - opinia Trafiłam do Gdprawko z polecenia przyjaciela i ciesze się ,że to wlasnie jego...
~Ania
-

dodano: 20 grudnia 2019

Natalia Truszkowska - opinia Najlepsza szkółka jaka mogłam wybrać, Monika najlepsza instruktorka ❤️ Jazdy...
~Natalia Truszkowska
-

dodano: 19 grudnia 2019

Patryk - opinia Super szkoła, ale to nie tylko moja opinia, ale ponad 1200 użytkowników...
~Patryk
-

dodano: 6 grudnia 2019

Aleksandra - opinia Dziękuję bardzo za przygotowanie do egzaminu, w szczególności dziękuję...
~Aleksandra
-

Jolanta - opinia Mogłabym zachwalać w nieskończoność jak bardzo polecam tą szkołę jazdy,...
~Jolanta
-

Kasia - opinia Bardzo polecam tę szkołę jazdy, a w szczególności instruktora Pana Artura....
~Kasia
-

dodano: 5 grudnia 2019

Konrad - opinia Najlepsza szkoła w trójmieście. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem...
~Konrad
-

dodano: 5 grudnia 2019

Paweł - opinia Polecam pana Artura nauka jazdy w milej atmsoferze i bezstresowo. Do tego...
~Paweł
-

dodano: 27 listopada 2019

Frans - opinia Jazdy uczyłem się z Arturem, moja naukę będę wspominał pozytywnie. W...
~Frans
-

Joanna - opinia Bardzo polecam szkole jazdy Gdprawko jak i instruktora Grzegorza dzieki...
~Joanna
-

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1410

1276

wątków

do góry