GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia nowy temat Jak zastawiasz się jaką szkołę wybrać. GD Prawko to świetny wybór, a jeśli...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 22 września 2020

Jakub Kuras - opinia nowy temat Mega profesjonalne podejście. Instruktor Artur bardzo cierpliwy i potrafiący...
~Jakub Kuras
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 września 2020

Marta - opinia nowy temat Przygotowanie na najwyższym poziomie! Jazdy z panem Waldkiem, który okazywał...
~Marta
-

dodano: 11 września 2020

Ola - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zajęcia teoretyczne rzeczowe i ciekawie...
~Ola
-

dodano: 11 września 2020

Alicja - opinia nowy temat Zdane za pierwszym razem :) Bardzo polecam instruktora Piotra, spokój,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 września 2020

Marta - opinia nowy temat Egzamin zdany dzisiaj za pierwszym razem! Bardzo polecam jako instruktora p....
~Marta
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 września 2020

Sylwia - opinia nowy temat Zdecydowanie polecam szkolę GD prawko, miałam przyjemność jeździć z...
~Sylwia
-

dodano: 4 września 2020

Łukasz - opinia nowy temat Super szkoła, wysoki poziom nauczania - właśnie zdałem za pierwszym razem....
~Łukasz
-

dodano: 1 września 2020

Joanna - opinia nowy temat Wykupiłam 10 godzin lekcji przypominających (około 20 lat nie prowadziłam...
~Joanna
-

dodano: 1 września 2020

Zadowolony - opinia nowy temat Pan instruktor Waldek świetny i skuteczny! Egzamin teoretyczny i praktyczny...
~Zadowolony
-

dodano: 28 sierpnia 2020

Marzena - opinia - opinia nowy temat Polecam szkołę jazdy GDPrawko. Lekcje teoretyczne przeprowadzone na...
~Marzena - opinia
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Piotr - opinia nowy temat Polecam GDPrawko każdemu kto chce zacząć przygodę z prawkiem. Poziom...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Michał - opinia nowy temat Naukę w ośrodku najlepiej oddaje jego dewiza: "Mamy wspólny cel - Twoje prawo...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lipca 2020

Natalia Wańkowicz - opinia nowy temat Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera, zarówno na zajęciach teoretycznych...
~Natalia Wańkowicz
-

dodano: 15 lipca 2020

Małgorzata - opinia nowy temat Dzięki mojemu instruktorowi Panu Łukaszowi Szałkowskiemu zdałam egzamin....
~Małgorzata
-

dodano: 1 lipca 2020

Karol - opinia nowy temat Polecam szkołę jazdy GDprawko: przyjazna atmosfera, dogodne terminy...
~Karol
-

dodano: 26 czerwca 2020

Marian GauZ - opinia nowy temat Zdecydowanie polecam szkołę GDprawko. Nie jest to z pewnością najtańsza opcja...
~Marian GauZ
-

dodano: 26 czerwca 2020

Anna - opinia nowy temat GDprawko rewelacja!!! A w szczegolnosci Pani Monika, ktora jest nieocenioną...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 25 czerwca 2020

Monia - opinia nowy temat Super szkoła, egzamin zdany za pierwszym razem, polecam Pana Łukasza. Szkoła...
~Monia
-

dodano: 23 czerwca 2020

Weronika - opinia nowy temat Pan Artur to świetny instruktor. Przyjazna atmosfera oraz profesjonalizm...
~Weronika
-

dodano: 23 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1440

1311

wątków

do góry