Widok

Beznadziejna obsługa

Byliśmy rodzinką 2+1 w niedzielę 1.06.2014.
Złożylismy zamówienie (raz ruskie, raz leśne, raz miesne) i czekamy..........po 20 minutach dostajemy leśne. Czekamy, w końcu zjadłem pierogi bo by wystygły i czekamy dalej (Po raz pierwszy spotkałem się z serwowaniem po jednym daniu do stolika - bo akurat to jest gotowe a reszta bedzie za czas jakiś. Czyli nici ze wspólnego obiadu). Po kolejnych 20 minutach pani obsługująca podchodzi i pyta UWAGA HIT nr 1: Na jakie pierogi myjeszcze czekamy. Wyjśnilismy i czekamy, pani radośnie obsługuje inne stoliki, gdzie klienci pojawili się jakieś 30 minut ponas a my czekamy. Po godzinie zapytałem co z naszym zamówieniem i odpowiedź HIT nr2: "Przepraszam ale przecież widzi pan, że jest zamieszanie". Tylko dla tego, że w lokalu były dzieci nie zrobiłem awantury. Pozostałe pierogi dostaliśmy po godzinie i 10 minutach no i oczywiście bez sztućców. Nigdy więcej tam nie zawitam. Mimo, iż pierogi są smaczne to obsługa zabija tą restaurację. Po raz pierwszy się spotkalem z sytuacją aby zapomniano o zamówieniu. I jeszcze mała obserwacja - brudne naczynia pani zbierała z sali i ustawiala za barkiem na podłodze brawo.
Moja ocena
Nova Pierogova kategoria: Restauracje
obsługa: -
 
menu: -
 
jakość potraw: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A włąsnie też mnie to zdziwiło już kilkakrotnie. Zamawiamy pierogi pół jednego smaku pół drugiego, i na przykład tylko jedno z nas dostaje polowę smaku :)))

Albo dostajemy po polowie, a później drugą polowę.

A ja np lubię jeść lepsze na koniec, albo na zmianę i nie mogę.

ALbo dostaje tylko jedno z nas, a drugie czeka i patrzy :( głoooodneee !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry