Nova Pierogova

Restauracje Pierogarnie

Gdańsk, Szafarnia 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
- opinia wątek zamknięty Jedzonko pychhhhaaaa!!! Kelnerki do wymiany!!!!!
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

:-) - opinia wątek zamknięty Pierogi mega pycha.!!!! Jedyne co bym zmieniła to :kelnerki u mnie żadna z...
~:-)
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Jolanta - opinia wątek zamknięty Czas oczekiwania ok 1 godz. Pierogi OREO -zjadłam po dziecku dla którego...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 lipca 2021

Czy klienci z grupona są obsługiwani w drugiej kolejności? wątek zamknięty Byłem dziś w restauracji z gruponem. Na porcję dwóch dań czekałem równo...
~Albert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Miło i smacznie wątek zamknięty Obsługa bardzo sprawna i miła. Klimat kameralny. Pierogi tylko dobre
~ami2017
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Masakra z czasem oczekiwania. wątek zamknięty Czekać 1 H i 15 min na pierogi to jakaś masakra. Żeby w knajpie były dzikie...
~Ka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

Poprostu przepysznie wątek zamknięty Najlepsze pierogi ever! Byliśmy tam około miesiąc temu, trafiliśmy na stolik...
~Marianna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Pierwszy i ostatni raz. wątek zamknięty Bylismy w czwartek z 5 znajomych. Tłumów nie było a mimo to pierogi...
~fresz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Mocna czwórka - polecam :) wątek zamknięty Novą Pierogovą oceniam jako całość na czwórkę z plusem. Pierogi świeże,...
~ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Przepyszne pierogi wątek zamknięty Nie jestem smakoszem pierogów ale nigdzie do tej pory nie jadłam tak pysznych...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Niestety, kiedyś było lepiej. Teraz bardzo słabo. wątek zamknięty Pierogi z wędzonym boczkiem są przepyszne.Pierogi z twarogiem i borówkami...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Mniam! wątek zamknięty Pierogi przepyszne! Często brak stolików i długo trzeba czekać na zamowienie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

Przepyszne pierogi najlepsze w gdansku wątek zamknięty ciasto bardzo delikatne, rozplywa sie w ustach! bralismy ruskie z boczkiem,...
~jan
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

pierogi, o których marzę :) wątek zamknięty Każdy pobyt w Gdańsku wiążę z wymarzonym już w drodze obiadem w Novej...
~pierogowa smakoszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lipca 2016

Porażka wątek zamknięty Ciasne,pseudomarynistyczne wnętrze. Obsługa skandaliczna ,nieprofesjonalna,...
~maestranadiapb
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Przecenione... wątek zamknięty Obsluga-5 poniewaz pan obslugujacy nas byl bardzo mily i szybki co mnie...
~Szymon
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Przepyszne pierogi z widokiem na Żuraw wątek zamknięty Do pierogovej wybraliśmy sie po wielu świetnych opiniach i super...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Gorzej.. wątek zamknięty Zamowilismy dwie porcje pierogow i dwa sosy. Niestety...sosy rzadkie jak...
~Mika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Nova Pierogova jako pierwsza typowa pierogarnia w Trójmieście jaką odwiedziłem wypadła całkiem nieźle. wątek zamknięty Mając pobieżne tylko informację o lokalizacji Novej Pierogovej, raczej nie...
~LVS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Polecam! wątek zamknięty Pyszne pierogi, z idealnym, cienkim aksamitnym ciastem. Miła obsługa i...
~TaRuda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry