Widok

Przecenione...

Obsluga-5 poniewaz pan obslugujacy nas byl bardzo mily i szybki co mnie zawsze zadowala. Natomiast nie dalem 6 bo czasami bylo slychac zza kuchni nerwowe kurr z braku farszu co nas troche smieszylo ale obsluga OK



Menu-5 naprade swietne. Pierogi z wieloma smakami. na slodko slono ostro itd jakkolwiek chcemy, makarony i napoje tez w normalnych cenach.



Jakosc potraw-4 generalnie ciasto z*******e a farsz z kaczki ludzaco podobny do tego z miesem, nie wiem o co chodzi albo sie pomymili na co mam nadzieje albo ja nie umiem kaczki rozpoznac chociaz czesto jadam inne farsze mega dobre i dobrze dopasowane smaki



Klimat i wystroj-2 za wystroj ktory kompletnie jest niespojny z ta restauracja! Ryby wedki czy lodzie rybackie i plaze ni jqk sie maja do pierogow! pierogi to Maka Maka i farsz, produktty. Klimat ok ale za nerwowe oglosy zza kuchni troche slabo



Ceny-2

Po 1 mozna mieszac pierogi i zawsze kasuja za te drozsze

po 2 to 8 pierogow po 27zl za wloskie z lososiem ktorymi w ogole nie da sie najesc. taka przystawka za ta cene to przystawki sa w bardzo bardzo dobrych restauracjach



Ogolnie-3 oczekiwanie na 3 talerze czyli 24 pierogi 40 minut. Mega dlugo nie wiem czemu i brak polowy dan
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: 5
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeszkadza Ci kur... z kuchni a piszesz, że ciasto "zarąbiste"?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry