Widok

Beznadziejne dziewczyny!!!

Nie ukrywam, ze krecą mnie fajne laski. W tym rokubywając często na trójmiejskich plażach i dyskotekach rozglądałem się za fajnym "towarem". Niestety, moje obserwacje spuentuję jednym słowem - bryndza! Albo wysmażone "solary" albo anorektyczne wieszaki.
Gdzie sie podziały te piękne dziewczyny sprzed kilku lat? Wtedy naprawdę było na co popatrzeć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bzdurka


bez przesady, mnósto pieknych dziewczyn nie wegetuje tylko w klubach, wystarczy odwrocic sie o sto osiemdziesiat stopni, by je zobaczyc. Sa kroczek od ciebie !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tomek, chyba niezbyt dobrze się rozglądałeś:)) MOże chcesz zauważać tylko wieszaki i solary??? Mam mnóstwo koleżanek, które posiadają naturalną opaleniznę i nie wyglądają jak anorektyczki. Są pięknymi kobietami:)) a na dodatek chodzą na plażę i do pubów!!! Sama reprezentuje ten typ kobiet:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sa gusta i gusciki, ale jest tyle ludzi na swiecie ze kazdy znajdzie cos dla siebie...
Moim skromnym zdaniem jest wiele pieknych dziewczyn, kobiet w Gdansku i nietylko, owszem na pierwszy rzut oka widoczne sa tylko tzw solary, sztuczne pieknosci itp, a im wlasnie o to chodzi by by blyszczec, byc zauwazalna ( zreszta z facetami jest podobnie), a normalni ludzie niemusza blyszczec, bowiem znaja swoja wartosc i wiedza ze udawanie kogos kim nie sa jest zbedne...
Tak wiec wystarczy tylko troche zaglebic swoj wzrok w tlum a na pewno znajdziesz taka osobe jakiej szukasz:))
Powodzonka:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie się podziały te piękne dziewczyny z przed paru lat?
siedzą w pracy lub niańczą dzieci
i są już może odrobinę mniej piękne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi sie ze stwierdzeniem ze "kreca Cie fajne laski" zawezasz sobie "grupe docelowa" do solarnianych anorektyczek...:-)

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehee:)))
jest sobotni wieczór i czytam czym to się ludzi zajują w czasie wolnym i widze że opowiadają sobie na wazjem dowcipy:)))))
dziękuje wam bo nabrawdę udało wam się mnie rozweselić....
a co do "gupy aneroktyczek" to chyba i ja nie należę to ich fanów, zresztą jak taka kobieta może niańczyć kogo kolwiek toż przecie nawet nie ma się do kogo przytulić:))) co do opaleniny to nie manic bardziej zabawnego jak kobieta i smo opalacz polecem zarówno Panom jak i Panią - zabawa jest gwarantowana, choć fakt faktem ładnie opalona kobieta wygląda dośc ciekawie, ale jak ze wszystkim trzeba zachowac umiar by nie zrobić z siebie pośmiewiska a tak co do "towaru" to co z tego co wiem kupuje sie go na ulicy....

Nimniejszym uroczyście potwierdzam powyższe dane ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale wymysliles sobie nicka...
Nie jestes nikim! Kazdy jest kims!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to kim jesteś zależy wyłącznie od Ciebie, a że mi zależy żeby kiedyś być Kimś i coś osiągnąć to narazie jestem NIKIM, ale sumienie i ambicje nie pozwalają mi na to by spocząć na laurach, tak więc ciężko pracuje nad tym by przyszłość była inna niż teraźniejszość, poza tym AGA coś zawsze powstaje z niczego ( rozumianego jako chaos - może zmienie nick na CHAOS? ) - mam nadzieję że moje motywacje są wyjątkowo jasne:)
a żeby się przekonac jak można być Nikim jak wydaje się że jest się kimś to proponuje przejść sie wieczorem po ulicach i pubach czy też innych przybytkach rozrywki, czekam na spostrzeżenia z wycieczki i pozdrawiam serdecznie.
MR_N.

Nimniejszym uroczyście potwierdzam powyższe dane ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a tak myślałam, że śladem poprzednich lat powinnam pokazać się na plaży...głupiam ja!!!:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehehehehhe...dobre Ania dobre hihihihiihihihhiihihi to mi sie spodobalo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, dobre to było!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tomek, jak masz problemy z wzrokiem to idz do jkiegos lekarza: Tylko tych bzdur lepiej nie opowiadaj bo Cie do psychiatary wysle i bedzie beka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh ja sie nie dziwie ze spotykasz tylko takie dziewczyny skoro szukasz ich na imprezach i plazy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A teraz jeszcze jest moda na karpie, nadmuchane policzki itp hahaha
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie występuje pewna prawidłowość: plaża i dyskoteki- wysmażone solary i anorektyczne wieszaki; dobre kluby i przytulne knajpki- fajne laski i fajni kolesie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stary wątek, nie ma już dyskotek;)
Plaże raczej są oblegane przez wszelaki typ kobiet, może prócz gotek;)
Ewentualnie w Sopocie, w weekend, okolice klubów i hoteli oblegane są przez gold diggery.
A wiadomo, fajną dziewczynę można zwykle poznać po butach; księżniczkowatość rośnie wraz z długością i chudością obcasa:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złota łopata... należy do ....,chyba odkopano najstarszy wątek na forum...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Były starsze hihihi
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

czat (25 odpowiedzi)

gdzie mamy wejsc,aby rozmawiac na czacie?????????????????

do góry