Widok

Beznadziejne ustawione znaki, albo ich brak!

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Zróbmy sobie spis miejsc, gdzie są buble związane ze znakami drogowymi.

1. Kołobrzeska, zakaz skrętu w prawo jest zainstalowany około 50 metrów wcześniej. Dużo ludzi skręca w tym miejscu.
2. Jeleniogórska, skręt w prawo w Dąbrowszczaków - zakaz jest ale tak jak wcześniej za daleko - policja w 30 minut zbiera z 5 mandatów.
3. Nakaz jazdy prosto na Podwalu Przedmiejskim w Podmłyńską/Rajską - tam policja też lubi walić mandaty.

Gdzie jeszcze trzeba uważać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jadąc Kartuską w górę, rozwidlenie przy lotosie, przy odbijaniu w lewo w stronę Armii Krajowej jest zakaz stopu pomimo, że skręcający wjeżdżają na swój własny pas. policja uwielbia stać 50m dalej na parkingu za biedronką i walić mandaty jeden po drugim...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
beznadzieja to cała ulice nowe ogrody (dawna elbląska) i zrobienie tam skrzyżowań równorzędnych i parkingów po prawej stronie aż po prawie każde skrzyżowanko to ogranicza znacznie widocznośća drugi jak zauważono to wyżej to nakaz jazd na wprost na podwalu staromiejskim i braku skrętu przez to w rajską głupota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak z ciekawości co to jest zakaz stopu????
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
drogi tupolew może i się czepiam ale:
1 Kołobrzeska to długa ulica i nie bardzo wiadomo o której jej części piszesz
2Jeleniogórska jest na Oruni a Dąbrowszczaków na Przymorzu więc nie za bardzo rozumiem o jakim zakazie piszesz
3Podwale Przedmiejskie nie krzyżuje się z Podmłyńską i Rajską

Przed wypisywaniem tego typu mylących opinii proponuję spojrzeć na mapę
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

do góry