Widok

Beznadziejny serwis , szkoda czasu i pieniędzy

Byłem tam z powodu drgań i hałasu dobiegającego z podwozia podczas skręcania w prawo (wyraźnie wyczuwalne podczas jazdy na autostradzie) w renault espace. Liczyłem że serwis zajmujący się zawieszeniami rzetelnie podejdzie do tematu. Tymczasem auto nie zostało dokładnie obejrzane a osoba która wykonała "jazdę próbną" negowała zgłaszane przeze mnie objawy (nie zastosowano się do mojej prośby żeby wyjechać autem na drogę na której można byłoby je rozpędzić , wolna jazda po osiedlowych drogach nie mogła wywołać zgłaszanych przeze mnie objawów i o tym wyraźnie informowałem pana z którym udałem się na jazdę testową). Cała diagnostyka polegała tylko na podniesieniu auta i poświeceniu latarką, nie wykonano nawet testu na szarpakach... natomiast skasowano mnie za diagnostykę zawieszenia, odesłano mnie z inf że wszystko dobrze. Okazało się jednak że usterka dotyczyła lewej półosi i wewnętrznego przegubu (z ogromnymi luzami i wyłażącym na zewnątrz smarem) który po kilku dniach od "diagnostyki zawieszenia" uniemożliwił mi całkowicie dalszą jazdę (wracałem z dalekiej trasy lawetą).
Nie polecam tego serwisu. Tak jak w temacie szkoda czasu i pieniędzy

wypowiedź zmoderowana ( 2015-07-09 09:20:26)

Moja ocena
obsługa: -
 
asortyment: -
 
jakość usług: -
 
terminowość: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
Trudno pozostać obojętnym na taką ocenę naszej pracy. Staram się zrozumieć Pana złość ale nie mogę zgodzić się z takim komentarzem. Jazdę próbną wykonaliśmy wspólnie nie tylko osiedlowymi uliczkami ale również ulicami Kartuską i Łostowicką, na których nie można jechać z prędkością jak na autostradzie. Niestety nie możemy sobie pozwolić na jazdy próbne po dość odległej obwodnicy Trójmiasta lub po autostradzie. Po powrocie do warsztatu mechanicy sprawdzili na podnośniku wyposażonym w szarpak układ kierowniczy i zawieszenie co mógł Pan zaobserwować z poczekalni obok stanowiska diagnostycznego. Nie stwierdzono żadnych luzów w tych układach. Uszkodzenia układu przeniesienia napędu są bardzo trudne do zdiagnozowania i przyznaję uczciwie, że nie jest to nasza mocna strona. Nie widzę żadnej podstawy do tak ostrej krytyki i tak bardzo negatywnego komentarza.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szkoda, że Pan nie widzi również podstaw, żeby ustosunkować się do zarzutu Klienta, cytuję "natomiast skasowano mnie za diagnostykę zawieszenia".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Szkoda, że ~Apka nie widzi różnicy pomiędzy diagnostyką układu zawieszenia a usterką przeniesienia napędu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry