Nagengast

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 103

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beznadziejny serwis , szkoda czasu i pieniędzy wątek zamknięty Byłem tam z powodu drgań i hałasu dobiegającego z podwozia podczas skręcania...
~123
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

spalony bezpiecznik wątek zamknięty Panowie mechanicy wycenili naprawę mojego auta prawie 2000 zł. Naprawy się...
~Jan
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Bardzo dobrze - Pajero wątek zamknięty Panowie od ręki zdiagnozowali przyczynę braku wspomagania. Uzupełnili płyn i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Fachowy warsztat . wątek zamknięty Polecam warsztat jak najbardzieJ . Pojechałem tam swoim kochanym jaguarem z...
~Jaguar XJ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Polecam ten zakład. wątek zamknięty W tym zakładzie zawsze wszystko przebiega jak trzeba. Nigdy się nie zawiodłem...
~Jan Tamarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Odradzam korzystanie z ich usług! wątek zamknięty Oddałem do tej firmy samochód do regeneracji maglownicy, po odebraniu...
~SG
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Bezinteresowna pomoc wątek zamknięty Jadąc dziś ulicą Malczewskiego w Gdańsku zahaczyłem oponą o krawężnik, który...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Warsztat OK! wątek zamknięty Cała moja rodzina naprawia w tym warsztacie. Nigdy nie było kłopotów.
~Chuck
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Ceny robocizny z kosmosu wątek zamknięty Ceny robocizny z kosmosu, części zamienne kiepskiej jakości. Przy naprawie...
~Apka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Polecam wątek zamknięty Bez zbędnych opowiadań polecam ten warsztat. Naprawiałem maglownicę, wszystko...
~PawekK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

JAK ZAWSZE WSZYSTKO SUPER wątek zamknięty Polecam wszystkim i zawsze polecał będę. Porządnie, czysto, na czas i z...
~miki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

POLECAM !!! wątek zamknięty Polecam bardzo!!! Jako kobieta nie znam się , nie potrafię. Właśnie panowie...
~Nowa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Super fachowa pomoc, zawsze uśmiechnięci Panowie wątek zamknięty nie ma rzeczy nie możliwych - trzeba tylko chcieć . Panowie zawsze pomocni...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Korzystałem kilka razy i nigdy się nie zawiodłem! Ekipa zacna, zawsze...
~Darek G.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 września 2014

Regeneracja przekładni wątek zamknięty Umówiłam się na regeneracje cieknącej przekładnie w moim aucie. Cena miała...
~OLA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Geometria Super wątek zamknięty Witam Byłem u nich zrobić geometrie. W dwóch innych warsztatach nie potrafili...
~wojt124
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2013

FIRMA GODNA POLECENIA wątek zamknięty jestem zadowolony z usług i z fachowego i profesjonalnego podejscia do...
~Piotr Ślęzak 607890817
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

Warsztat ok wątek zamknięty Dzięki kompetencji Panów z warsztatu znów stay Mesio śmiga,aż miło,nic nie...
~Bim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Szczerze polecam !!! wątek zamknięty Wymieniali mi sprężyny i gumy stabilizatora Szybko , nie za drogo i fachowo....
~Roman
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Polecam bardzo wątek zamknięty To zdecydowanie mój mechanik. W firmie Nagengast serwisuję swoją Merivę i po...
~marecki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry