Widok

Bezpieczeństwo w Turcji

Zgadzacie się z tym? Bo już sama nie wiem...
http://okiemturysty.pl/porady/kiedy-slyszysz-w-turcji-jest-niebezpiecznie-nie-jedz-tam/
Mamy rezerwację, a wszyscy w koło gadają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem. My też zarezerwowalismy wczasy w Turcji i mamy obawy. Ale trudno. Wiedziałam że jest ryzyko. My jedziemy dopiero we wrzesniu wiec napisz jak wrócisz jak btło. A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZERO ryzyka, sam byłem rok temu, w tym roku powtórka.
Filmik z wyjazdu: https://youtu.be/0eZsMtTrkHc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co? Nie ma czegoś takiego jak bezpieczne miejsce w tych czasach, ale naprawdę w ogóle rozpatrywanie terrorystów jako zagrożenia na wakacjach jest trochę bez sensu. Jak widzisz po ostatnich latach, nie ma miejsc bezpiecznych. Mam przypadek kolegi, który nie pojechał do Turcji, bo się bał (nie wiem czego), a poleciał do Hiszpanii. Był tam dzień po zamachu...
Wakacje są dla relaksu, odpoczynku. Szukanie takiego zagrożenia jest nieracjonalne.
A Turcja jest cudowna. Popatrz sobie na Travelplanet jakie hotele pięciogwiazdkowe można znaleźć przy budżecie na poziomie 2 tysięcy. Nigdzie nie dostaniesz takiego standardu za taką cenę. Ale jeśli masz się bać, to lepiej zostań w domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak lecisz z biurem podróży to na pewno są bezpieczne, zresztą niedawno byłam w Maroku z rainbow i nic niepokojącego się tam nie dzieje, w kurortach jest naprawdę bezpiecznie, takie kraje żyją z turystów i nie pozwolą sobie na utratę zaufania turystów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pełna zgoda, Maroko jest bezpiecznym i przyjaznym krajem. A jeśli jeszcze jedziesz z biurem podróży, gdzie jesteś pod opieką doświadczonego pilota to już w ogóle. P.S. Na jakiej wycieczce z Rainbow byłaś? Cesarskie Miasta czy Magiczne Południe?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja koleżanka spędziła miesiąc w Maroko sama i mówiła, że czuła się bezpiecznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, dokładnie. Pełna zgoda! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...

do góry