Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wakacje z dziećmi nowy temat nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w...
asienkaj
56

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 19 lutego 2016

Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia nowy temat Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam...
~asmarforol
136

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 19 marca 2010

Reżim w PKM Mamy czas pandemii, obowiązkowe maseczki, dezynfekcja, zachowanie odległości...
~Monika Z
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 maja 2021

Jaki hotel w Sopocie polecicie Witam Nie jestem z Trójmiasta , ale zakładam temat na tym forum ponieważ...
~anonim
7

dodano: 25 stycznia 2017

Wakacje z dziećmi, agroturystyka - gdzie? Polecicie jakieś fajne gospodarstwo agroturystyczne na wakacje,może bory...
~julia
26

dodano: 28 marca 2016

Podróże po pandemii Jak w temacie, gdzie zamierzacie się wybrać na wakacje jak już będzie po...
tomek2009
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 maja 2020

Ankieta Infrastruktura na Pomorzu Witam, może znajdą się jakieś dobre dusze które pomogą mi z ankietą na...
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 marca 2021

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat...
~wakacje 1+1
197

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 maja 2013

pola namiotowe dla rodziny z dziećmi gdzie w odległości jakiś 300 km najdalej polecacie jakieś fajne pola...
~asienkaj
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 17 lutego 2021

Wakacje nad morzem - polecicie jakiś ośrodek? czy możecie polecić jakiś sprawdzony ośrodek na wakacje z dzieckiem nad...
~malina
12

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2016

Jaki Pensjonat wybrać? Hej jaki polecicie pensjonat blisko morza?
kajata22
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 stycznia 2021

W góry pociągiem - gdzie? Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się...
~mama
45

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 marca 2015

Paszport Czy ktoś w ostatnich miesiącach wyrabiał paszport? Ile dni czekaliscie na...
~Kop
-

dodano: 11 grudnia 2020

Jaki plecak trekkingowy kupić? Czy hi-tec traveller 25l to dobry wybór? Cześć, potrzebuję dobre plecaka trekkingowego. Ostatnio wpadł mi w oko na...
krzysztofbrzoza
-

dodano: 11 grudnia 2020

wycieczki zagraniczne latem Czy po otwarciu granic i zniesieniu kwarantanny wycieczki zagraniczne w lipcu...
~kobieta po 40
4

dodano: 8 czerwca 2020

Tani transport w Paryżu Cześć. Wybieram się niebawem na urlop z narzeczoną do Paryża i mamy już...
~Maciek
12

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 września 2019

Wakacje rodzinne z trzylatką, doradźcie sprawdzone miejsce chcemy wybrać się gdzieś z trzyletnią córką, więc kryterium zasadniczym jest...
majasia81
9

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 kwietnia 2015

Zwiedzanie Gdańsk na 1 dzień. Witam, chciałabym przyjechać z rodziną do Gdańska na 1 dzień, potem pędzimy...
anuszka22
2

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 grudnia 2014

zakopane noclegi - gdzie? hej czy ktoś mógły mi polecić nie drogie noclegi w zakopanem ?
~gaua
13

dodano: 28 kwietnia 2013

Cena przewozu osób do Belgii Cześć! Wraz ze znajomymi chcemy jechać na parę dni do Belgii, czy ktoś ma...
pablitos
-

dodano: 28 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry