Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gdzie na wakacje samotna matka + dziecko nowy temat Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat...
~wakacje 1+1
155

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 28 maja 2013

lemon park władysławowo - proszę o opinie nowy temat czy ktos był? jak wrazenia? czy warto jechać?
~bazyl
159

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Summer motto paradise Hejka czy jedzie ktoś może na Summer motto paradise do czaplinek - broczyno w...
~Karolina Gdańsk
0

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 11 lipca 2018

jak dotrzeć z disneylandu do Paryża? Cześć. planuję wakacje z narzeczoną w paryżu i żeby oblecieć ciekawsze...
izak4324
10

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 15 lutego 2018

Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam...
~asmarforol
102

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 19 marca 2010

Jak dojechać z Gdyni do Ikei w Gdańsku? Szukam dojazdu z Gdyni od Ikei, najbliższa jest niestety w Gdańsku a ja nie...
~Wafelek
0

ostatnia odp. 24 dni temu

dodano: 28 czerwca 2018

bilet miesięczny zkm Chciałbym kupić bilet miesięczny na linie Z na trasie Gdynia Główna Dworzec -...
~noname
3

ostatnia odp. 26 dni temu

dodano: 25 czerwca 2018

Polećcie tani nocleg w Lublinie Witam, Prośba jak w tytule. Wybieram się tam na tydzień i to niedługo,...
~ona_fit
7

ostatnia odp. 28 dni temu

dodano: 23 marca 2014

Gdzie z psem w Sopocie? Witam! Wybieram się do Sopotu z psem w najbliższym czasie, nie wiem jednak,...
~Ewa
1

ostatnia odp. 30 dni temu

dodano: 7 czerwca 2018

W góry pociągiem - gdzie? Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się...
~mama
30

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 marca 2015

Kantor Online Polećcie bezpieczny kantor online do wymiany walut na wakacje. Planujemy...
~podrozniczka
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 kwietnia 2018

wakacje z dziećmi ciekawe miejsca w Polsce na wakacje z dziećmi
~Gizela
9

dodano: 28 stycznia 2018

Rejsy statkiem Ceny biletow na rejsy z gdyni do helu czy z gdanska do helu to jest jakas...
~Mati
0

dodano: 30 maja 2018

Wymiana waluty? Gdzie teraz się opłaca wymienić walutę? Mam tu na myśli niedużą kwotę, taką...
~Karolinka
3

dodano: 4 maja 2018

Ile za bilet pociagiem do Zakopanego Ile placiliscie rok temu za bilet pociagiem w sezonie letnim.rodzinny dla 3...
~Ania
0

dodano: 20 maja 2018

Legitymacja studencka jestem studentką, mam legitymacje studencką, mam 26 lat. Przysługuje mi ulga...
~..
8

dodano: 27 sierpnia 2015

Bezpieczeństwo w Turcji Zgadzacie się z tym? Bo już sama nie wiem......
~poscier
7

dodano: 28 czerwca 2017

w Tatry Witam, poznam ludzi, którzy jezdza w Tatry ... poszwedać sie po górach...Aśka
~Aska
2

dodano: 31 stycznia 2017

Dojazd autem nad morze między Karwią a Łebą ? Czy macie może jakieś miejsce między tymi miastami gdzie można w miarę...
~Artur
1

dodano: 31 stycznia 2018

Autostopem przez Skandynawię Jestem freelancerem, spontaniczny bez ograniczeń podróżnik. Poszukuję osoby...
~Podróżnik
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry