Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja nowy temat polećcie proszę dobry sprawdozny hotel
~Wiktoria29
72

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 15 stycznia 2013

Jaki bar mleczny w Warszawie polecacie? nowy temat Wybieramy się ze znajomymi na weekend do Warszawy ale chcemy jak najmniej...
margac79
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2024

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko nowy temat Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat...
~wakacje 1+1
218

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 28 maja 2013

Wakacje z dziećmi nowy temat nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w...
asienkaj
110

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 lutego 2016

Wrocław czy Kraków? Urlop. Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście...
~wakacje
9

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 24 czerwca 2015

Wyprawa w Tatry Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak...
~Lanta
4

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 listopada 2023

Gdzie na wakacje za granice? Chcemy gdzies jechac, ale nie mamy zielonego pojecia gdzie. Planujemy...
biedronka24
13

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lipca 2014

Szukam sprawdzonego noclegu w okolicach Muszyny/Krynicy/Piwnicznej Witam, Jak w tytule. Szukam kwatery lub domku w tych okolicach. Najlepiej...
lysy_znad_wisly
13

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 czerwca 2013

W góry pociągiem - gdzie? Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się...
~mama
48

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 marca 2015

Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam...
~asmarforol
169

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 marca 2010

Wakacje z dziećmi, agroturystyka - gdzie? Polecicie jakieś fajne gospodarstwo agroturystyczne na wakacje,może bory...
~julia
28

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 marca 2016

Gdzie na wakacje? Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca?
Aneta_
16

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 lutego 2015

Wakacje rodzinne z trzylatką, doradźcie sprawdzone miejsce chcemy wybrać się gdzieś z trzyletnią córką, więc kryterium zasadniczym jest...
majasia81
13

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 kwietnia 2015

Czy laptop można wnieść jako podręczny do samolotu? Chodzi mi o linie Wizz Air. Bo z ich instrukcji wynika że chyba nie ale...
~fwefwef
4

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2015

Pociągiem w góry , przykładowe połączenia Cześć, czy macie polecić sensowne połączenia pociągiem na wyjazd w góry z...
Malaga10
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 sierpnia 2023

Jaki hotel w Sopocie polecicie Witam Nie jestem z Trójmiasta , ale zakładam temat na tym forum ponieważ...
~anonim
9

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 stycznia 2017

mamaalanka
11

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 6 lutego 2015

wakacje z dziećmi ciekawe miejsca w Polsce na wakacje z dziećmi
~Gizela
31

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 stycznia 2018

Rodzinny wyjazd na Mazury Dajcie znać, gdzie polecacie wybrać się na Mazury, czy tutaj raczej od...
~Kokoszka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

zakopane noclegi - gdzie? hej czy ktoś mógły mi polecić nie drogie noclegi w zakopanem ?
~gaua
14

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry