Peugeot i Citroen są samochodami, które trzeba umieć naprawiać i niejeden mechanik-kowal bez odpowiedniej wiedzy narobi więcej szkód niż pożytku. W tym warsztacie potrafią naprawiać.

W ciągu 3 lat oddawałem Peugeota 307 do naprawy dwukrotnie; kilka cięższych rzeczy hurtowo od razu do zrobienia. Za każdym razem naprawa została wykonana prawidłowo, problemy nie powracały i reklamacji/poprawek też nie było. Żadnych rzeczy w stylu demolka pod maską, bo nie ma dostępu, a potem spinanie na opaski żeby jakoś się trzymało. Wszystko zrobione jak trzeba.

Co do cen. Ogólnie cena jaką płaciłem to była połowa tego, co w ASO, więc tu bym powiedział, że jest wręcz tanio.

Na tle napraw innych samochodów, które są znacznie łatwiejsze do naprawy, osobom nie mającym pojęcia o samochodach może się wydawać, że jest drogo, bo tu ceny usług są faktycznie wyższe niż średnia.

Co do części i cen. Zamienniki, których warsztat używa, są sprawdzone i bardzo dobrej jakości i tu nie mam też zastrzeżeń. Natomiast trochę niesmak pozostawia wysokość cen montowanych części. Części są o ok. 10-15 procent wyższe, niż np. w sieci Intercars dla zwykłego klienta z ulicy.